(VILLEROY&BOCH)’tan Yeni Mermer Görünümlü Konsept: TRIANON

Villeroy&Boch’un yeni duvar ve zemin koleksiyonu Trianon; yüksek kaliteli mermer görünümünü zarif renkler ve motiflerle birleştiriyor. Sonuç olarak birçok farklı alanda kullanılabilecek; modern öğelerle geleneksel öğeleri mükemmellikle bir arada sunan bir konsept ortaya çıkıyor. Mermer görünüm karolara çağdaş ve rafine bir duygu katıyor.

Mermer görünümü ve taş yapısıyla Trianon, duvar ve zeminler için zarif bir alternatif. Duvar karoları beyaz ve bej renklerinde mevcut. Beyaz karolar Calacatta mermerinden esinlenilerek yaratılırken; bej karolar ise Calacatta mermeri, kum taşı ve oniks karşım. Kahve zemin karoları çikolata kahve mermer görünümünü yansıtırken; gri zemin karoları ise klasik gri mermeri anımsatıyor.

30X60cm ve 30X90 ebatlarında parlak ve rektifiye duvar karoları, aynı renk ve ebattaki parlak efektli zengin dekor karolarla tamamlanıyor. Dekorlar el işçiliği ve el boyamasını andıran görünüme sahipler. Bordür ve süpürgelikler ise Trianon koleksiyonunun tamamlayıcıları…

Sırlı vilbostone porselen seramik zemin karoları 30X60cm ve 60X60cm ebatlarında; beyaz, bej, kahve ve gri renklerinde, mat veya yarı parlak olarak sunuluyor. Karolar duvar ve zeminde aynı renk veya kontrast oluşturacak şekilde kullanılabiliyor. 5X5cm mozaikler mat cila efekti veriyor. Yarı parlak dekor karolar koleksiyonun tüm renklerinde ve 60X60cm ebatında sunuluyor.

Trianon prestijli yeni binalar ve renove edilecek klasik konutlar için ideal. Bunlara ek olarak tüm yaşam alanları için çekici bir alternatif…