Banyonuz bütün duyularınıza hitap etsin: Banyoda Yeni Trend? (MONOLITH PLUS)

Minimalist çizgisi ile modern banyolar yaratan Geberit, en son geliştirdiği Monolith Plus rezervuar modülü ile tüm duyularınıza hitap ediyor. Monolith Plus rezervuar modülünün sensörlü açma-kapama özelliği, dokunmatik tuşlarla deşarj aktivasyonu, rezervuara entegre edilmiş koku alma ünitesi ve LED ışık özelliği ile banyonuzda teknoloji ve tasarımın mükemmel birleşimini hissedeceksiniz. 

Modern mimarinin banyolardaki yansıması Geberit, banyolar için şık tasarıma sahip, yüksek hijyen ve kolay kullanım sağlayan ürünleri banyolarla tanıştırıyor. Tasarımı ve etkileyici fonksiyonlarıyla öne çıkan Monolith ailesinin yeni üyesi Geberit Monolith Plus, sahip olduğu ileri teknoloji ile banyo tasarımına modern bir soluk getiriyor.

Kolay Montaj Avantajı

Şık bir tasarım için karmaşık ve pahalı montajlara ihtiyaç olmadığını vurgulayan Geberit Monolith Plus, kolay bir tasarım konseptinin arkasına gizlediği teknoloji ile banyolardaki değişimi estetik ve konfor ile buluşturuyor. Rezervuarı cam kapağın arkasına entegre ederek tüm banyolara uyum sağlayan Monolith Plus, renovasyonlar veya yeni banyolara yepyeni bir soluk arayanlar için ideal çözümler sunuyor.

Seçkin Renk Alternatifi ve ComfortLight Özelliği

Geberith Monolith Plus, rezervuara entegre edilmiş koku alma sistemi sayesinde kötü kokuları klozetin içinden emiyor ve seramik petek filtrede temizleyerek ortama geri veriyor.

Banyonuz bütün duyularınıza hitap etsin- Banyoda Yeni Trend, MONOLITH PLUS!-1

Dokunmatik tuşlar sayesinde deşarj sürecini nazikçe başlatan Monolith Plus, 7 farklı renk seçeneği ve sunulan ComfortLight özelliği sayesinde kullanıcısını uzaktan algılıyor. Karanlıkta banyoya girildiğinde otomatik olarak devreye giren LED ışık ünitesi, uykunuzu kaçırmadan yumuşak bir ışık kaynağı yaratıyor. Geberit AquaClean modelleriyle uyumlu olan Geberit Monolith Plus rezervuar modülü siyah, beyaz ve toprak rengi alternatifleriyle banyosunda kendi stilini oluşturmak isteyenlere hitap ediyor.