(Geberit)’ten “iCon” Banyo Serisi…

Geberit, “iCon” banyo serisi ile son kullanıcı ve profesyonellerin güncel ihtiyaçlarına çözüm üretiyor. Serinin slim rim lavabolarda taşma deliğinin görevini üstlenen Clou sifonu ve yenilenmiş montaj sistemi ise Türkiye’de ilk olma özelliğini taşıyor.

Aksesuar çeşitliliği ile banyoları öne çıkaran “iCon”, daha fazla depolama alanı sayesinde yer tasarrufuna imkân tanıyor. Sahip olduğu renk, aksesuar ve lavabo çeşitliliği ile farklı kullanıcı zevklerine hitap eden “iCon”, küçük banyoları da içine alan bir seçenek olarak öne çıkıyor. Kişiselleştirilebilen kulp rengi ve dolap seçeneklerinde farklı alternatifleri sunan seri, kişisel beğeniye uygun bir tasarım dili ortaya koyuyor. Seride yer alan slim rim lavaboların taşma deliğinin yer almaması ve taşma işleminin lavabo arkasına konumlandırılan Geberit Clou sifon ile gerçekleştirilmesi de Türkiye’de ilk olma özelliğini taşıyor. Güncel trendlere uyum gösteren açık ve kapalı depolama kombinasyonu ile kullanım rahatlığını öne çıkaran “iCon”, çekmece içlerinde sifon kesiği olmaması sebebiyle daha fazla depolama alanı ve estetik görünümü sunuyor.

Standart (9 cm), light (5,5 cm) ve slim rim (1,5 cm) olmak üzere üç farklı lavabo alternatifine sahip “iCon”, geliştirilmiş ergonomik tutuşa sahip lavabo dolaplarındaki farklı renklerdeki kulplarla kişisel banyolar yaratma fırsatı veriyor. 155° geniş kapı açıklığına sahip düz boy dolabın kapak açısının bu kadar fazla olması, Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyor. Boy dolap ve üst dolaplarda gizli pahlı kapağın kolay açılması için bas-aç bağlantı parçasının varlığı da kullanım kolaylığı vadediyor. Çekmecelerdeki çekmece içi bölmeler daha tasarruflu bir kullanım sunarken dolapların montajını daha kolay ve güvenli hale getirmeyi amaçlayan yenilenmiş montaj sistemi de Türkiye’de ilk olma özelliğini taşıyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.geberit.com.tr


Geberit
Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, 1905 yılında ahşap dış kaplamalı ilk rezervuarı çalışır hale getirerek ve 1912 yılında patentini alarak tüm dünyada faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat sektörünün lideri konumundadır. Sıhhi tesisat ve vitrifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’da hemen hemen tüm ülkelerde sektör lideri olarak varlığını devam ettiren Geberit 4 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 26 üretim tesisine sahiptir. Genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’da bulunan şirket, yaklaşık 50 ülkede sayıları 12.000’i bulan çalışanıyla 2022 yılında 3,4 milyar CHF ciro elde etmiştir. Geberit hisseleri SIX Swiss Exchange’de işlem görmektedir ve 2012 yılından bu yana SMI’nın (Swiss Market Index) bir parçasıdır.