(Bien)’den Ahşap Desenli Seramikler…

Bien Eleganza

Bien yeni koleksiyonunda yer alan ahşap görünümlü seramikleri; “Bosco”, “Eleganza”, “Fenix”, “Iroko”, “Logs” ve “Tsuga” ile sonbahar atmosferini iç ve dış mekânlara sunuyor.

Bien, ahşap görünümlü yeni seramik koleksiyonları ile doğanın renklerini seramiğin estetiğiyle buluşturuyor. Sonbaharın zengin renk paletinden ilham alınarak ileri teknolojiyle üretilen ve sahip olduğu detaylarla yaşam alanlarına estetik bir görünüm sunan yeni seramik koleksiyonlar, aynı zamanda doğanın atmosferini hissettirmeyi vadediyor.

Renkleri, tasarımları ve gerçekçi ahşap desen detaylarıyla dikkat çeken 20 x 120 santimetre ebatlı yeni koleksiyonlar, ahşabın doğallığını seramiğin dayanıklılığıyla birleştiriyor. Suya, neme ve darbelere de dirençli olan ahşap görünümlü koleksiyonlar, geniş desen ve renk seçkisi ile iç ve dış mekânlarda farklı alternatifler sunabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.bienseramik.com.tr


Bien 
Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alan Bien, tasarımdaki öncü kimliğiyle de dikkat çekmektedir. Ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuar, banyo mobilyası ve banyo aksesuarları yer alan Bien, üretimini Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarında yapmaktadır. Yeni yatırımlarla 1 milyon adet/yıl seramik sağlık gereçleri üretim kapasitesi, armatür üretim tesisi ve tamamlayıcı ürünler üretim tesislerini faaliyete geçiren Bien, yılda 51 milyon m2’nin üzerinde üretim kapasitesine sahiptir. Bien, yurt içinde 100’ü aşkın yetkili satıcısı, 3.500’ü aşkın satış noktasında tüketicilerle buluşmaktadır. 6 kıtada 95’i aşkın ülkeye ihracat yapan Bien tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile Türk standartlarına uygun olarak üretmektedir. Entegre Yönetim Sistemi’ni kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını alan Bien, aynı zamanda gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında ’Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü’’ (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya da hak kazanmıştır.