(Flokser Kimya)’dan Su Yalıtımı ve Korozyona Karşı Yeni Ürün:CREACASE C 221”

Flokser Kimya’nın yeni ürünü “CREACASE C 221”; beton, metal, ağaç, seramik ve poliüretan köpük gibi pek çok yüzeyde su yalıtımı ve korozyona karşı yüksek koruma vadediyor.

Poliürea kaplama alanında yenilikçi ürünler geliştiren Flokser Kimya bu kapsamda yüzde 100 saf poliüre kaplama malzemesi “CREACASE C 221”i piyasaya sundu.

İki komponentli, esnek, yüksek reaktiviteye sahip “CREACASE C 221”, yüksek basınçlı sprey makineleriyle uygulandığı yüzeylerde hızla kürleniyor ve birçok kimyasala karşı dayanıklılık sağlayan bir film oluşturuyor. Su yalıtımı ve korozyona karşı koruma amaçlı kullanılan “CREACASE C 221”; beton, metal, ağaç, seramik ve poliüretan köpük gibi pek çok yüzeye uygulanabiliyor. Uçucu bileşen içermediğinden dolayı çevreye dost bir kaplama malzemesi olan “CREACASE C 221”, ek yersiz olarak dikey yüzeylerde de uygulama imkânı sunuyor.

Kimyasallara, korozyona, aşınmaya, basınca, tuzlu suya ve bitki köküne dayanımlı olmasıyla dikkat çeken “CREACASE C 221”, çatılar, teraslar, endüstriyel yüzeyler, yollar, otoparklar, borular, ticari araç kaplamaları ve havuzlarda kullanılabiliyor. Düşük sıcaklıklarda dahi yüksek elastikiyetini koruyabilmesiyle öne çıkan “CREACASE C 221”, zor yüzeylerde de etkili bir yapışma vadediyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.flokserkimya.com.tr


Flokser Kimya 
Flokser Kimya inşaat, terlik ve taban, mobilya, otomotiv, yapıştırıcı, beyaz eşya, izolasyon sektörlerinde poliüretan, poliüre, polyester ürünleri ile çözümler sağlayan poliüretan sistem evidir. Bakanlık onaylı AR-GE Merkeziyle araştırma ve geliştirme çalışmalarına her sene yatırım yapmaya devam eden Flokser Kimya, ürün kalitesi, yüksek üretim kapasitesi ve yenilikçi yaklaşımı ile faaliyet gösterdiği alanlarda öne çıkmaktadır. Bugün, dünya çapında kabul gören üretim standartlarına ve uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Flokser, gerekli tüm kalite belgelerini bünyesinde bulundurarak hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarında çalışmalarına devam etmektedir.