(Danfoss)’tan Yeni Isıtma Deneyimi: “Regus™ Termostatik Radyatör Vanası”

Danfoss’un “Tilde Termostatik Radyatör Vana” serisinde yer alan “Regus™ Sıvı Sensörlü Radyatör Termostatı”, geleneksel TRV’lere kıyasla hızlı tepki süresi ve yüksek enerji verimliliği sunan teknolojisi ile dikkat çekiyor.

Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında hizmet veren Danfoss’un pazara sunduğu yeni “Tilde Termostatik Radyatör Vana” serisi, %30’a varan enerji tasarrufu, uzun kullanım ömrü, hızlı ve kolay kurulum avantajı, kolay ön ayar imkânı ile tüm radyatör tipleriyle uyumlu yapısıyla değişen ihtiyaçlara yanıt vermeyi vadediyor.

Yeni tasarımı ile öne çıkan Danfoss Regus™, ön yüzeyinde bulunan ölçek sayesinde, ısı ayarı işlemi kolaylıkla yapılabiliyor ve okunabiliyor. Pürüzsüz ve kolay temizlenebilir bir tasarıma sahip olan sıvı sensörlü Danfoss Regus™ TRV, 0.2 K kontrol hassasiyet değeri*, görme engelli bireyler için kabartma işaretli yüzeyi ve rakorlu bağlantı sayesinde kullanımı ve montajı pratik bir hale getirmeyi amaçlıyor. İklim şartlarına dayanıklı olarak da tasarlanan üründe, 8-28°C arasında sıcaklık ayar noktası sınırlama ve kilitleme olanağı, donma koruması ve aksesuar olarak temin edilebilen hırsızlık koruması özelliği de bulunuyor.

Danfoss Regus termostatik sensörler, EN 215 Avrupa standardına göre sertifikalandırılıyor. Danfoss’un tüm radyatör termostatları, BVC (Bureau Veritas Certification) tarafından İSO 9001 ve İSO 14001’e göre değerlendirilip sertifikalandırılan fabrikalarda üretiliyor. Danfoss Regus™ TRV Sıvı Sensörlü Radyatör Termostatı hakkında daha fazla bilgiye, kurulumdan montaja ve teknik özelliklerine kadar birçok detaya Danfoss Installer App üzerinden ulaşılabilir.


*EN 215 standardına göre kontrol hassasiyeti en yüksek seviyedir.