(Baumit)’ten Kolay Uygulanabilir Mantolama Harçlar…

Baumit, patentli Jel teknolojisi ile ürettiği krema kıvama sahip yeni nesil mantolama harçları “Baumit Premium Contact” ürünleri ile şantiyelere hız ve esneklik vadediyor.

Baumit’in ısı yalıtım plakası yapıştırma ve sıva harçları olan “Contact” ürünleri Jel teknolojisiyle dikkat çekiyor. AR-GE çalışmaları ve iş ortaklarıyla yakın bilgi alışverişi ile geliştirilen Jel teknolojili “Contact” ürünlerinin sunduğu hız ile şantiyelerde, zamandan tasarruf sağlanarak kaynakları etkin kullanmanın önünün açılması amaçlanıyor. Kolay uygulanabilir yeni nesil harçlar, diğer harçlardan farklı olarak elle uygulamanın yanı sıra sıva makineleriyle de konforlu bir şekilde kullanılabiliyor.

Jel teknolojisi ile yenilenmiş “Baumit openContact”, “Baumit StarContact White” ve “Baumit ProContact”, sıva makineleriyle de uygulanabiliyor. Krema kıvamı mala ile de kullanılabilmesine imkân tanıyarak ustaların işini kolaylaştırmanın önünü açıyor. Şantiyelere hız kazandırmayı amaçlayan Baumit, yeni harçlarıyla zamandan tasarruf sağlayarak imalat hızına avantaj sunuyor ve iş yükünü de büyük miktarda azaltabiliyor.

Patentli Jel teknolojisi ile öne çıkan Baumit Premium “Contact” ürünleri, kremamsı yumuşak kıvamı sayesinde “Baumit StarTex Donatı Filesi” üzerinde daha homojen, pürüzsüz ve dayanıklı bir yüzey oluşturabiliyor. Ürünün bu özellikleri ile ustalar özellikle büyük metrajlarda hem kolay hem oldukça hızlı iş çıkarabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için: baumit.com.tr