(OMM)’da Açık Hava Sinema Gösterimleri!

Odunpazarı Modern Müze (OMM), sinemaseverleri Institut Français ve Goethe Institut iş birliği ile yaz boyunca devam edecek açık hava sinema gösterimlerine davet ediyor. Fransa ve Almanya sinemasının filmlerinden oluşan seçki her Çarşamba 20.30’da OMM Sinema takipçileriyle buluşuyor.


“OMM Açık Hava Sinema Gösterimleri”

Tarih: 5 Haziran – 16 Ağustos 2023
Yer: OMM, Odunpazarı / Eskişehir
Katılım: Ücretsiz, Kayıt Gerekli
Dil: Türkçe Alt Yazılı


7 Haziran’da başlayan serinin ilk gösterimi, Institut Français iş birliğiyle gerçekleşen yönetmenliğini Bruno Merle’nin yaptığı “Felicità” filmi oldu.  Institut Français iş birliği ile 5 Temmuz’a kadar gösterilen filmler arasında Fransa sinemasının önde gelen yapımlarından “Felicità”, “Systéme K”, “Josep” ve “Paris 1900” yer aldı.

Paris Caligrammes, (c) zero one film, Goethe Institut iş birliği ile Açık Havada OMM Sinema, 2023

12 Temmuz’da Goethe Institut iş birliği ile başlayacak gösterimler ise Almanya sinemasından “Paris Calligrammes”, “When Hitler Stole The Pink Rabbit”, “ÖKOZID”, “Mr. Bachmann and His Class”, “Walchensee Forever” ve “Behind the Headlines” filmlerinin yer aldığı seçkiyle devam ediyor.

16 Ağustos’a kadar devam edecek Türkçe alt yazılı gösterimlere ücretsiz olarak katılabilmek için egitim@omm.art adresine e-posta göndererek ya da 0222 221 27 37 no’lu telefonu arayarak rezervasyon yaptırılabilir.

Film programı dahil olmak üzere, OMM’da gerçekleşen güncel sergi, etkinlik ve eğitim programlarını takip etmek için omm.art/tr/programlar adresini ziyaret edebilirsiniz. Ziyaret saatleri, bilet fiyatları, rehberli turlar ve ulaşım hakkında detaylı bilgi için: www.omm.art/tr

Odunpazarı Modern Müze’de Devam Eden “Yas ve Haz” sergisi hakkında detaylı bilgi için bi_özet‘in ilgili haberi incelenebilir:

(OMM) Açılışının 3. Yıl Dönümünü “Yas ve Haz” Sergisiyle Karşılıyor!