(Daikin) “Shira Eco” Klimalar Uzaktan Kontrol İmkânı Sunuyor!

Daikin, yenilediği “Shira Eco” model klimalarıyla, kullanıcılara yaz ve kış mevsimlerinde konfor ve tasarrufu bir arada sunuyor. A++ enerji verimliliği, havadaki zararlı partikülleri yakalayan özel titanyum apatit filtresi ve gümüş alerjen filtre gibi özellikleri ile birlikte Wi-Fi bağlantısı da eklenen ürün, düşük ses seviyesi ile öne çıkıyor.

Wi-Fi bağlantısı özelliği eklenen “Shira Eco” model klimalar standart olarak bu özelliği taşıyor. Cihazla birlikte gelen adaptörler sayesinde “Shira Eco”yu Daikin Onecta uygulaması üzerinden kontrol edilebiliyor. Tablet ve telefon üzerinden klimayı kontrol edebilme özelliği katan bu yenileme ile kullanıcılara konfor sunuyor. Özel titanyum apatit filtresine sahip olan “Shira Eco”, havadaki istenmeyen koku ve zararlı partikülleri yakalayarak, kötü kokuları önlemeyi amaçlıyor. Gümüş alerjen giderici ve hava temizleyici filtre ise polen ve toz akarı gibi alerjenleri yakalayarak yüzde 99 ve daha fazlasını ortadan kaldırmayı vadediyor. Ürün, kullanıcılara iç ortamda kaliteli bir hava deneyimi sunuyor.

 

Estetik görünümü ile öne çıkan Daikin “Shira Eco”, kompakt yapısı sayesinde her ortama ve farklı dekorasyon stillerine uyumlu bir birliktelik sunuyor. 19 dB(A)’ya kadar düşebilen ses seviyesi ve gece modu ile uyurken de konfor vadeden “Shira Eco”, yatak odası ve çocuk odası gibi ortamlarda dahi kullanılabiliyor.

Sıfır ODP (Ozon Tüketme Potansiyeli) ve düşük GWP (Küresel Isınma Potansiyeli) değerlerine sahip çevre dostu R32 soğutucu akışkan gazın kullanıldığı ürün, yenilenen versiyonuyla verimli bir kullanım sunuyor. Ürün, standart Wi-Fi bağlantısı özelliği ile kullanıcılarına akıllı cihazlar ile kontrol sunarak klimalarının enerji tüketimlerini gözlemlemelerini ve sıcaklıktan fan moduna kadar bir çok ayarı yapma imkânı veriyor. Standart zamanlayıcı özelliği ile istenilen zamanda açılıp kapanabilen “Shira Eco”, A++ enerji tasarrufu sunuyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.daikin.com.tr


Daikin Türkiye 
Türkiye’de 1978 yılından beri distribütörler vasıtasıyla 45 yıldır faaliyetlerini sürdüren Daikin, Temmuz 2011’de Airfel’i satın alarak Türkiye iklimlendirme sektöründe öne çıkan bir yatırımcı oldu. Daikin Türkiye bugün ısıtma, soğutma ve havalandırma alanında Türkiye’de geniş ürün gamına sahip şirketidir. Daikin Türkiye çatısı altında bulunan Daikin ve Airfel markalarının iklimlendirme sektörüne yönelik kombi, klima üniteleri, fancoil, klima santralleri vb. farklı ihtiyaçlara uygun son teknoloji ile üretilmiş ürünleri bulunmaktadır. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Daikin Türkiye, Sakarya’da 163 bin metrekare alan üzerine kurulu olan üretim tesislerinde, çatısı altında bulunan Daikin ve Airfel markalarının kombi, klima üniteleri, fancoil, klima santralleri vb. farklı ihtiyaçlara uygun ürünleri son teknolojiyle üretmektedir.