(Egepen Deceuninck)’den Profesyonel Teknik Servis Hizmeti: “Assist”

Egepen Deceuninck, profesyonel teknik servis hizmeti “Assist” ile markası ne olursa olsun PVC pencere ve kapılarında problem yaşayanlara hızlı ve pratik çözümler sunuyor. Penceresini yenilemek isteyenler içinse ücretsiz keşif gerçekleştirerek en uygun seriyi belirlemelerine destek oluyor.

Müşterilerin sorunlarını hızlı ve pratik bir şekilde çözmek, onları doğru biçimde yönlendirmek için tasarlanan “Egepen Deceuninck Assist”, profesyonel ekip ve geniş servis ağı ile hizmet sunuyor. Türkiye’nin dört bir yanından 150’ye yakın bayi ile hizmet veren uygulamayla, PVC pencere ve kapı markası ne olursa olsun, tüm kullanıcılara pencere değişimi ve teknik servis hizmet konularında destek sağlanıyor, evin özelliklere ve ihtiyaca uygun öneriler paylaşılıyor.

Garanti Süresi Dolmuş Pencere ve Kapılara da Çözüm Sunuyor
“Assist”; PVC pencere ve kapılardaki kanat ayarsızlıkları, çift açılım arızası, ısı kaybı, su ve rüzgar sızdırması ve benzeri şikayetlerde uzman kadrosuyla devreye girerek soruna hızlıca yanıt vermeyi amaçlıyor. Pencelerin değişmesi gereken durumlarda ise “Assist” profesyonel ekibi, kullanıcılar için uygun seriyi belirliyor ve aynı sorunun tekrar yaşanmaması için öneriler paylaşılıyor. Egepen Deceuninck, bu projeyle birlikte pencere ve kapılarını tamir ve bakım yaptırmak isteyen kullanıcılara, garanti süresi dolmuş dâhi olsa çözüm sunuyor.

Profesyonel Ekiplere Özel Eğitim
Türkiye genelindeki yaygın bayi ağı ile “Assist” hizmeti sağlayan Egepen Deceuninck, hizmeti veren tüm Assist teknik bayi servislerindeki profesyonel ekiplere özel eğitimler düzenliyor. Eğitimlerde; teknik eğitim, satış sonrası hizmet ve müşteri ilişkileri, gelen şikayetler, asisst şikayetlerinin aşamaları ve çözüm önerileri paylaşılıyor.

PVC kapı ve pencelerinde sorun yaşayan ve yenilemek isteyen herkese açık olan bu hizmete ücretsiz olarak 0850 399 0 399 numaralı telefondan ya da egepenassist.com.tr üzerinden ulaşılabilir.