(Geberit)’ten Yazlık Evlere Duş Çözümleri…

Geberit; CleanLine duş kanalları, “Olona” ve “Nemea” duş teknesi ile duvar ve yer süzgeci, yazlık evlerde duş deneyimini konfora dönüştürmeyi amaçlarken “VariForm” banyo serisi ise minimalist tasarımıyla dikkat çekiyor.

Yüksek standartlardaki her ürününde tasarım ve fonksiyonellik vadeden Geberit, yazlık evlerin yenilenmesinde duştaki hijyen problemini CleanLine duş kanalları, güvenli ve konforlu kullanımı ise Olona duş teknesi, Nemea duş teknesi, duvar ve yer süzgeci ile sunuyor. Geberit’in iyi bir kullanıcı deneyimi için tasarladığı CleanLine duş kanallarının açık gider yüzeyi, banyolara estetik bir görünüm vadediyor. Serinin eğimli yapısı her tip banyoda kullanım için uygunken parmak izini önleyen kaplaması ise kanalı temiz bir görünüm sunuyor. Ürün, standart ölçülerin ötesinde bir anlayışla geliştirilen yapısı, banyolardaki duvar kenarı ve duş alanının ortasına da pratik bir şekilde konumlandırılmasına yardımcı oluyor. CleanLine’ın istenildiğinde çıkarıp, temizlenebilen saç tutucu tarağı da kullanıcılara hijyen vadediyor.

Geberit’in kullanıcısına kare ve dikdörtgen olmak üzere iki seçenekle sunduğu Olona duş teknesi, yüksek kaydırmazlık özelliğiyle güvenli bir duş imkânı sunuyor. Nemea duş teknesi ise Türkiye’de ilk olma özelliği taşıyan mat beyaz seçeneğiyle yazlık evlerin banyosunda estetik bir görünüm amaçlıyor. Duş çözümlerinin vazgeçilmez ögeleri arasında bulunan duvar ve yer süzgeci, Geberit güvencesiyle uzun yıllara dayanan kullanım imkânı vadediyor. Gideri yerden duvara taşıyan duvar süzgeci banyonun zeminini bütünsel bir forma bürüyerek uygulaması kolay ve estetik bir çözüm olarak dikkat çekiyor. Paslanmaz çelik yer süzgeci ise kompakt yapısı ve fonksiyonelliği ile öne çıkıyor.

Yuvarlak, dikdörtgen, oval ve elips olmak üzere dört temel geometrik forma sahip lavabo seçeneğinin yer aldığı VariForm’da lavaboların seramik yüzeyi çizilmeye ve darbeye karşı yüksek koruma vadediyor. Seri, yazlık evlerin banyosunu kendi beğenileri doğrultusunda tasarlamak isteyenlere yaratıcı bir alan sunuyor. Yüksek yoğunluklu, neme dayanımı güçlü olarak tasarlanan üç katmanlı ahşap suntadan tasarlanan lavabo dolaplarının çağdaş görünümü ile özdeşleşen yapısı da bulunduğu alana ferahlık katmayı amaçlıyor. Serinin mat beyaz kaplama, mat antrasit, Amerikan ceviz ve meşe olmak üzere geniş renk skalasına sahip mobilya seçenekleriyle oluşturduğu kombin ise dikkat çekiyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.geberit.com.tr


Geberit
Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, 1905 yılında ahşap dış kaplamalı ilk rezervuarı çalışır hale getirerek ve 1912 yılında patentini alarak tüm dünyada faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat sektörünün lideri konumundadır. Sıhhi tesisat ve vitrifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’da hemen hemen tüm ülkelerde sektör lideri olarak varlığını devam ettiren Geberit 4 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 26 üretim tesisine sahiptir. Genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’da bulunan şirket, yaklaşık 50 ülkede sayıları 12.000’i bulan çalışanıyla 2022 yılında 3,4 milyar CHF ciro elde etmiştir. Geberit hisseleri SIX Swiss Exchange’de işlem görmektedir ve 2012 yılından bu yana SMI’nın (Swiss Market Index) bir parçasıdır.