(E.C.A.)’dan “Myra” Serisi

E.C.A, “Myra” serisi ankastre banyo, duş ve lavabo bataryaları ile kullanıcılara teknolojik ve estetik çözümler sunuyor.

E.C.A., günümüz şartlarına ve teknolojilerine en uygun şekilde hazırladığı sıva altı ve sıva üstü çözümleriyle farklı kullanıcı beklentilerine kapsamlı öneriler sunuyor. E.C.A.‘nın çağdaş tasarıma sahip çizgilerle oluşturduğu “Myra” serisi, kırmızı, beyaz, mat beyaz, bej ve siyah renklerle ile kullanım alanlarına estetik bir görünüm vadediyor.

Seri, E.C.A. Touch dokunmatik özelliğine sahip modelleriyle suyun daha verimli kullanımını amaçlarken, ürün yüzeyine yapılan tek bir dokunuşla açma kapama imkânı tanıyor ve minimum temas ile maksimum hijyen sağlıyor. Türkiye’de ilk kez E.C.A.’nın armatürlerinde uyguladığı Hygiene Plus özelliği ile “Myra”nın yüzeyi kir tutmuyor ve uzun süreli hijyenik koruma vadediyor. Dünyanın önemli tasarım yarışmalarından A’Design Award ve German Design Award yarışmalarından ödül alan “Myra” serisi, kullanıcılara yeni ve farklı bir deneyim sunuyor.

Yaşam alanlarının her noktasını önemseyen ve kullanıcıların ihtiyaçlarını öngörerek çeşitli çözümler üretmeyi amaçlayan E.C.A. kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Firma ankastre banyo ve duş bataryaları çözümlerinin içerisinde sıva altı grubu, çıkış uçları ve çeşitli bataryalar olarak birçok özel çözüm ile kullanıcıları buluşturuyor. E.C.A. sıva altı grubunda 2 ve 3 yollu, plastik ve galvaniz borularla uygun bağlantılı özel yön değiştirici ürünler sunarken; çıkış uçları grubunda ise birbirinden estetik tasarım ve alternatif renklerde banyo bataryası çıkış uçları sunuyor. Sıva üstü, çok yönlü özel yön değiştirici ve Hygiene Plus kaplama özellikleriyle kullanıcılara güven ve kolaylık vadediyor.

E.C.A.; ankastre grubunda sıva altı ekipmanlarının yanında “Myra” serisi ile de batarya seçenekleri sunuyor. Çağdaş tasarıma sahip çizgiler ve teknolojik dokunuşlarla oluşturulan seri, ürün çeşitliliğiyle farklı kullanıcı tercihlerine hitap ediyor. Pratik kullanımıyla da öne çıkan bataryalar,  Hygiene Plus özelliğiyle kir tutmazken, su tasarrufu özelliğiyle de verimlilik sağlıyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.eca.com.tr