(Kastamonu Entegre)’den “Interzum Fuarı”na Özel Panel Seçkisi

Kastamonu Entegre, Almanya Köln’de düzenlenen uluslararası Interzum Fuarı’nda yeni ürünlerini kullanıcılarla buluşturdu. Fuarda mobilya ve dekorasyon sektörünün önde gelen şirketleri, mimar ve tasarımcıları bu yıl 31’inci kez bir araya geldi.

Ahşap bazlı ürünler ve mobilya tasarımı alanında yenlikleri ve teknolojileri takip etme fırsatı sunan fuarda, Kastamonu Entegre farklı çeşitlerdeki panel koleksiyonu ve ürün çözümleriyle fuarda yer aldı. Ziyaretçilerini Salon 1, A028 no’lu standda ağırlayan şirket, Interzum 2023’e panel markaları Vision (melamin kaplı panel), Glossmax (akrilik laklı panel), Glossmax Pro (parlak panel), Mattplus (akrilik laklı panel), Evogloss (PVC/PET kaplı panel), virüs ve bakterilere karşı etkin panel yüzeyi Safe Surface ve laminat parke markaları Floorpan, Artfloor, Stepclick ile katıldı.

Sektörde son yenilikler kapsamında tasarlanan Vision 2023 panel koleksiyonu; minimuma indirgenmiş yüzey efektiyle yüksek bir yüzey ve etkileyici bir parlaklık sunan Gloosmax ve Gloosmax Pro high gloss levhalar; “soft touch” dokunma hissine ek olarak yüksek parmak izi dayanımına sahip Mattplus ekstra mat levhalar; ayna efektli parlak yüzeyiyle, mikro çizilmelere ve solmaya karşı yüksek dayanım gösteren Evogloss parlak ve mat panel koleksiyonu, mimar ve tasarımcılar tarafından ziyaret edilen bölümler arasında oldu.

Virüs ve bakterilere karşı %99.9 oranında etkili olduğu belirtilen Hohenstein sertifikalı Safe Surface melamin kaplı panel yüzeyi ise fuarın dikkat çeken inovatif ürünleri arasında yer aldı.