(Yıldız Teknik Üniversitesi) Yapı Kulübü 24-25 Mayıs’ta “RECODE’23” Etkinliğini Düzenliyor!

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Yapı Kulübü, 24-25 Mayıs tarihlerinde YTÜ Yıldız Kampüsü Oditoryum Salonu’nda “KÜLTÜR KİMLİKTİR” temasıyla RECODE’23 (Reconstruction and Demolition) etkinliğini düzenliyor.


“RECODE’23”

Tarih: 24-25 Mayıs 2023
Yer:
YTÜ Yıldız Kampüsü Oditoryum Salonu, Beşiktaş/İstanbul


2002’den beri iş sektörünü öğrencilerle bir araya getiren ve onların mesleki dünyayı daha iyi tanımasını sağlayan, sosyal ve kültürel anlamda gelişmeye olanak tanıyan bir köprü olarak çalışmalarına devam eden Yıldız Teknik Üniversitesi Yapı Kulübü, bu sene “RECODE” etkinlik serisinin ikincisini gerçekleştirecek.

Bu doğrultuda İstanbul’daki üniversitelerin inşaat ve mimarlık fakültelerini kazanmış genç mühendis, mimar ve şehir plancı adayları kendilerini geliştirirken sorularına yanıt bulma olanağı bulacak.

Etkinlikte Han Tümertekin, Selçuk Avcı, Buşra Al, Nevzat Sayın, Abdurrahman Çekim, Aslı Özbay, Banu Uçak, Pelin Pınar Giritlioğlu ve Özgür Boran sunuşlarıyla yer alacak, çeşitli atölye çalışmaları da etkinlik boyunca katılıma açık olacak.

Binat Mimarlık Medya Grubu‘nun da Destek Sponsoru olarak dahil olduğu “RECODE’23” hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.