(VitrA)’dan Red Dot Ödüllü Karo Serisi: “ModePaper”

VitrA’nın Red Dot ödüllü karo serisi “ModePaper”; Klasik Roma, dekoratif Fas ve Ortaçağ kemerlerinin formundan ilham alıyor.

Lansmanı UNICERA 2022’de yapılan “ModePaper”, uluslararası tasarım ödülü Red Dot’ı almaya hak kazandı. Seride duvar kâğıdının renkli, desenli ve ince yapısını, karonun dayanıklılığıyla birleştirerek yaşam alanlarına taşınıyor. VitrA’nın yenilikçi mode karo sisteminden yola çıkarak geliştirilen “ModePaper”, estetik formlar ile geometrinin birlikteliğini bir arada sunuyor. İçinde barındırdığı farklı geometrilerle özgün döşeme seçeneklerine olanak tanıyan seri, 4 farklı dokudaki deseni, mode karo sisteminin 4 ana konseptiyle buluşturuyor.

Karo serisi; yosun gri, kil beji, terra rosa, doğal taş atmosferi sunan grinin farklı tonlarındaki mat yüzeyli, büyük ebatlı duvar karolarından oluşuyor. 7,5×30 cm ebadındaki lava kırmızısı, zümrüt yeşili, safir mavisi ve amber sarısı parlak karoların da bulunduğu seri, VitrA’nın tüm karo sistemleriyle uyumlu dekor ve fonlara sahip. 2,5×15 cm tatami ve 2,5×2,5 cm mozaik karoları da yer aldığı “ModePaper”, serinin açık renkleriyle uyumlu tonlardaki derzleriyle de dikkat çekiyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.vitra.com.tr