(Polisan Kansai Boya)’dan Yaz Mevsiminde Evlerini Yenilemek İsteyenlere Alternatifler…

Polisan Kansai Boya, yaz mevsiminde evlerini yenilemek isteyenler için iç ve dış cepheden bahçe mobilyalarına kadar kullanılabilen boya seçenekleri sunuyor. Kullanıcılar ürünler ile duvar rengini tamamen değiştirebildiği gibi yardımcı ekipmanlar kullanarak da duvara desen ya da figür katabiliyor.

Polisan Kansai Boya; yüksek performans, kapatıcılık ve ekstra metrekare avantajı sunduğu yeni iç cephe boyası “Elegans Soft Mat” ile yazlık evlere estetik bir dokunuş sunuyor. Ürün, su bazlı ve kokusuz oluşunun yanı sıra yüksek kapatıcılığıyla boya sarfiyatını azaltmayı amaçlıyor. Düşük VOC özelliği ile iç mekân hava kalitesini korumayı vadeden yeni “Elegans Soft Mat”; maksimum silinebilirliği ve uzun ömürlü yapısı ile yeniden boyama ihtiyacını da azaltarak uzun seneler aynı doku ve renklerde duvarlar sunuyor.

Maksimum silinebilir iç cephe boyası “X1 Kokusuz Parlak”, su bazlı, örtücülüğü yüksek ve sararmaya karşı dirençli yapısı ve uzun süre parlaklığını koruyan özelliğiyle öne çıkıyor. Birçok kullanım alanı sunan ürün, yazlık evlerin iç cephesini, kapısını, bahçe çitlerini, bahçe mobilyalarını, ahşap ve metal objelerde de kullanılabiliyor.

Renkleri solmuş, darbe veya çiziklere maruz kalmış eşyaları yeni bir görüme kavuşturmayı amaçlayan “X1 Kokusuz Parlak”, balkon demirleri, iskemleleri ve pencere pervazlarında da kullanım sunuyor.

Ayrıntılı bilgi için: polisan.com.tr