(Grundfos)SCALA Pompa Serisi” ile Mükemmel Su Basıncı*

Yaz aylarının yaklaşması ile evlerde artan su ihtiyacı, ev sahiplerinin en büyük sorunlarından biri olan düşük ve değişken su basıncı problemini gündeme getiriyor. Boyutu ne olursa olsun düşük ya da değişken su basıncı problemlerini iyi bir hidrofor seçimi ile çözmek mümkün. Bu sayede birden fazla su cihazını aynı anda kesinti olmadan kullanmak mümkün hale geliyor.

Hidroforlar; evlere, bahçelere ve hafif ticari uygulamalara sürekli temiz su temini sağlıyor. Grundfos; konutlardaki su basıncını artırmak ve su besleme sistemini iyileştirmek için SCALA pompa serisini ev sahiplerinin kullanımına sunuyor. SCALA serisi konut kullanımı için tasarlanmış, hepsi bir arada entegre kendinden emişli hidrofor sistemleridir. Grundfos, SCALA pompa serisi ile kaç musluk açık olursa olsun, kesintisiz su basıncına minimum gürültü seviyesinde ulaşılabilir. SCALA pompa serisi aynı zamanda, yetersiz su takviye sistemlerinin neden olduğu değişken su sıcaklıkları ve diğer sorunları da çözmeyi amaçlıyor.

İyi bir hidrofor sisteminin kuşkusuz en önemli özelliklerinden biri de su tasarrufuna olan katkısıdır. Bu sayede, ortalama bir aile ayda yaklaşık 4.000 litre** su tasarrufu yaprak, sürdürülebilir yaşama katkı sağlayabilir.

Daha fazla bilgi için:  SCALA | Grundfos


* Bu bir reklam içeriğidir.
** Kaynak: www.grundfos.com/legal/sources/domestic-building-services