(Bocchi)’nin “Baveno Gizli Eviye Sistemi” Türkiye’ye Geliyor!

Seramik sağlık gereçleri markası Bocchi’nin, 2022 yılında Amerikan Dekoratif Sıhhi Tesisat ve Hırdavat Derneği’nin (DPHA) düzenlediği ödül programında “En İyi Ürün” seçilen ve bu yıl KBIS Uluslararası Banyo Mutfak Fuarı’nda “Best of KBIS Product Kitchen Gold” ödülüne layık görülen Baveno Gizli Eviye Sistemi önümüzdeki aylarda Türkiye’de satışa sunulacak.

1950’den günümüze “il bagnopertutti” (Herkes için Banyo) mottosuyla üretim yapan Bocchi’nin son teknoloji ile üretilen Baveno Gizli Eviye Sistemi, kapak altına gizlenebilen teleskopik armatürü sayesinde hem mutfağa şık bir görünüm katıyor hem de tezgâh üstündeki kısıtlı alanı fonksiyonel hâle getiriyor.

Parlak beyaz, parlak siyah, parlak bisküvi, mat gri, mat antrasit, mat kahve, mat kaşmir, mat siyah olmak üzere 8 farklı renk seçeneği sunan Baveno eviye, hijyen ve sağlığın yanı sıra mutfakları renk ve tasarımla buluşturuyor.

Yüksek ısıya dayanıklı yapısal özelliğiyle kullanıcı dostu olan Bocchi eviyeler; sıcak tava ve tencerelerden kaynaklanan yüksek sıcaklık şoklarına ve darbelere karşı üstün dayanıklılık sağlıyor.