(Kastamonu Entegre) Kurumsal Web Sitesini Yeniledi!

Ahşap bazlı panel sektöründe faaliyet gösteren Kastamonu Entegre, kurumsal web sitesini yeniledi. Sanal gerçeklik uygulaması “Sen Tasarla” ve bölge bazlı dil seçenekleriyle öne çıkan kastamonuentegre.com kullanıcı dostu bir deneyim sunuyor.

Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Romence ve Bulgarca olmak üzere 8 dil seçeneğine ve 7 bölge yapısına sahip web sitesi, mobil uyumlu, kullanıcı dostu tasarımı ve içeriğiyle dikkat çekiyor. Kullanıcıların IP’sini algılayarak ülkeye özel dil seçeneğiyle içerik sunan web sitesi bu fonsiyonu ile Türkiye’de bir ilk özelliği taşıyor.

“Panel” ve “Parke” kategorilerindeki her bir ürüne dair detaylı bilgiyi, ilgili ürünün kullanıldığı yaşam alanı görselleri ile birlikte sunan web sitesi, tüm bu içerikleri tek sayfada bütünsel bir yaklaşımla ziyaretçilerle buluşturuyor. “Sen Tasarla” kategorisi ise kullanıcının kendi tarzına hitap eden yaşam alanını oluşturmasına ve deneyimlemesine imkân veriyor. “3D Kartela”, “Sanal Showroom” ve “Odanda Gör” bölümleri ile kusursuz bir sanal gerçeklik deneyimi sunan uygulamanın “Karşılaştır” özelliği, seçilen odayı ikiye bölerek mekânın farklı dekorlarla nasıl görüneceğini gösteriyor.

Kullanıcılar, web sitesiyle birlikte kullanıma sunulan Keas Club’a üye olarak Kastamonu Entegre’nin dünyanın dört bir yanında hayata geçirdiği projelerden, sektöre kazandırdığı ürünlerden, üyelere özel fırsat ve kampanyalardan anında haberdar olup, katalog ve kartela taleplerini doğrudan şirkete iletebiliyor. Ayrıca, KEAS Konsept Stüdyo’da düzenlenen mimarlık ve tasarım etkinlikleri de Keas Club platformu üzerinden takip edilebiliyor.

Global ölçekte 7 bini aşkın çalışana sahip Kastamonu Entegre, İnsan Kaynakları ile ilgili tüm içerikleri yeni web sitesinde “İnsan” sayfasında bir araya getirdi. Çalışanların gelişimine yönelik uygulamaların yanı sıra işe alım ve staj süreçlerine ilişkin duyurular da bu bölümden takip edilebiliyor.

Şirket hakkında merak edilen tüm soruların cevabının yer aldığı “Sürdürülebilirlik” bölümünde ise İnovasyon & Ar-Ge, Kalite ve Kalite Sistemleri, İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre, Sosyal Sorumluluk, Etik Kurallar ve Çalışma İlkeleri gibi konular ziyaretçilerle paylaşılıyor. Global direktörlük seviyesinde bir inovasyon yapılanmasına sahip Kastamonu Entegre’nin Stevie ödüllü İnovasyon Okulu, Fikir Platformu, Kurum içi Girişimcilik, Yenilikçi Ürünler, Ar-Ge Merkezi, Ödüller, Avrupa Birliği Projeleri ve Teknoloji Sahipleri Platformu ile ilgili son gelişmelere ise “İnovasyon & Ar-Ge” başlığından erişilebiliyor.