(Doğtaş)’tan “FRAME” Koleksiyonu…

Doğtaş’ın doğallığı ve konforu ön plana çıkararak tasarladığı “FRAME” Koleksiyonu, yaşam alanlarına estetik bir görünüm sunuyor.

“FRAME Koltuk Takımı”nda, geometrik desenli kırlent ve berjer eşleşmesi takım bütünlüğü sunarken, kadife kumaşın yumuşak dokusu, zengin renk içerikleri ve keten kumaş alternatifleriyle konfor vadediyor. Oturum ve sırtta bulunan dikey dikiş detayı ve çift katmanlı baza uygulaması tasarıma estetik bir görünüm katarken; 3’lü ve 2’li koltukta bulunan kol yapısı takımı tamamlıyor. 3’lü koltuk ve 2’li koltukta bulunan Zero – Wall yatak mekanizması işlevsel kullanım amaçlarken; ceviz ve meşe renk alternatifli yüksek ayak yapısı robot süpürge kullanımına olanak sağlıyor. Sunduğu geniş ürün yelpazesinde bulunan TV ünitesi modüllerinde, boşluklu geometrisi ile dikkat çeken yaklaşımı, açık ve kapalı depolama alanları yaratıyor.

“Frame Koleksiyonu”, estetik görüntüsü ile birlikte nostaljik bir his bırakmayı amaçlıyor. Meşenin kahve tonlarına eşlik eden renk seçenekleriyle doğal ve her döneme uygun bir görünüm sunuyor. Doğadan esinlenen renklerin tercih edildiği kumaş uygulamaları ile yemek odaları için de tasarlanan “Frame Koleksiyonu”, açılır masa modülü ile de küçük evlerde rahat bir kullanım vadediyor. Koleksiyonun ayak yapısı ile dikkat çeken dikdörtgen masası, büyük ölçü seçeneği ile kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyor.

Modüler ve fonksiyonel yapısıyla dikkat çeken “Frame Yatak Odası”, dar alanlara özgün seçimler sunuyor. “Frame Yatak Odası”, dolaplarda kulpsuz bir tasarım tercih edilirken farklı kapak seçenekleri, komidin, aynalı şifonyer, çekmeceler ve bazalı yatakları ile de alternatifler kullanımlar sağlıyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.dogtas.com/tr