(VOQ)’dan “Luxury” ve “Line” Koleksiyonu…

Birçok sanat dalında görülen klasik, modern ve neoklasik gibi stilleri, bütünsel tasarım anlayışıyla sunan VOQ, banyolara konfor ve fonksiyonellik sunuyor. 

VOQ, İtalya’nın tasarım modellerinden ilham alarak ürettiği mobilyalarıyla banyoları hayatın fazlalıklarından arındırmayı vadediyor. Banyoların minimal ve estetik çizgilerle farklı stillere göre yeniden dekore edilmesinin önünü açan VOQ, modül çeşitliliği ile farklı kombinasyonlara olanak tanıyor. VOQ “Luxury” koleksiyonu ile dikkat çekici ve estetik bir banyo tasarımı vadediyor. Koleksiyon, klasik tasarıma modern çizgilerle yeni bir bakış açısı sunuyor. Art Deco çizgilerle form bulan koleksiyon serileriyle birlikte, hem sofistike bir görünüm hem de her zamana uygun bir tasarım ortaya çıkarıyor.

VOQ, farklı yaşam tarzlarına uygun olarak geliştirdiği ürünleriyle hem şehrin hem de doğanın atmosferini banyoların tasarımına sunuyor. “Line” koleksiyonuyla da banyolarda işlevselliği ön plana çıkaran VOQ, bu koleksiyondaki serilerinin fonksiyonel ürünleriyle banyoları yalınlaştırmayı amaçlıyor. 

Ayrıntılı bilgi için: www.voq.com.tr