(Siesta Mobilya)’dan Yeni Masa Çeşitleri: “Max”

Siesta Mobilya’nın en yeni ürünleri arasında yer alan “Max masa” çeşitleri, her döneme uygun tasarımıyla ev, restoran, kafe, otel ve dış mekânlarda estetik görünümü ile dikkat çekiyor.

“Max masa” cam elyaf ile güçlendirilmiş plastik hammaddeden mamul ayak ve HPL compact tablanın tamamlayıcılığı ile oluşuyor. “Max kare masa”, 70, 140 ve 180 cm, ölçüleri, beyaz ve siyah tabla renkleriyle öne çıkıyor. Ayrıca 90 cm’lik bir de yuvarlak seçeneği bulunuyor. Ürünün ayakları küçük, orta ve büyük seçenekleri ile ayrı bir parça halinde de satın alınabiliyor. İhtiyaca ve isteğe göre seçilebilen “Max masalar” alanlara ve mekânların mimarisine derinlik kazandırmayı amaçlıyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.siesta.com.tr


Siesta 
1978 yılında lşılplast Plastik Sanayii ve Ticaret A.Ş olarak kurulan marka, 1987 yılında Türkiye’nin ilk plastik mobilya üretimine başlayarak, bugün merkezi Büyükçekmece’de 50.000 m2’lik alanda faaliyetlerine devam ediyor. İhracatta gerçekleştirdiği atılımlarla, AB ülkeleri başta olmak üzere Amerika ve Avustralya kıtalarına ulaşan Siesta, ürünlerin %85’ini ihraç ediyor. Türkiye’de farklı bölgelerde yer alan satış noktaları ve fabrikası üzerinden ürünlerini tüketicileriyle buluşturuyor.