(CUBO)’dan (Muse Contemporary Sanat Galerisi)’ne Destek!

CUBO, 2023 yılı Muse Contemporary Sanat Galerisi’nin destekçilerinden oldu. Birçok ulusal ve uluslararası sanatçıya ev sahipliği yapan galerinin duvarlarında hayat bulacak eserler, yıl boyunca CUBO renkleri üzerinde sergilenecek.

Muse Contemporary Sanat Galerisi’nden gelen talep ile oldukça heyecanlandıklarını dile getiren CUBO Pazarlama Direktörü Burcu Güngör Özdemir, kendisi de bir sanatsever olarak sanatın ve sanatçının yanında yer almaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade etti. Özdemir, sanatçıların göz bebeği tasarımlarını bizlerin oluşturduğu zeminlerde lanse edecek olmaları, onlara böyle bir katkı sağlıyor olmanın CUBO olarak gurur verici olduğunu dile getirdi.

Sanatçı Taner Yılmaz’ın direktörlüğünü yaptığı, 10 Mart’a kadar ziyaretçileriyle buluşacak “Temptation” adlı karma sergi için tercih edilen ilk duvar rengi CUBO’nun “GALATA” ve “BEYAZ” rengi oldu. Sanatçı, Muse Contemporary’de sergilenecek eserleri “Galata” ve “Beyaz” rengi üzerinde lanse edecek. CUBO’nun “GALATA” rengi aynı zamanda 2023 yılı Pantone rengine yakınlığı ile de dikkat çekiyor. 2023 yılı iç mekân tasarımlarında öne çıkan Viva Magenta, CUBO Boya’nın renk kartelasındaki “GALATA” renginde karşılık buluyor.

Galeride iki ayda bir yenilenecek olan duvar renkleri, eserlerini sergileyecek sanatçılar ile ortak kararlaştırılacak. CUBO, 2023 yılı boyunca sanatçıların renk taleplerini karşılaya, sanatçıların arzu ettikleri renklerle, eserlerini sergileyeceği duvarları hazırlayarak destek olacak.