(Siesta Mobilya) “Contract” Koleksiyonunu Yeni Ürünlerle Genişletiyor!

Siesta Mobilya “Contract” koleksiyonunu taburelerden koltuk ve sandalyelere kadar birçok yeni ürün ile genişletmeye devam ediyor.

Siesta Mobilya’nın yeni sezonda “Contract” koleksiyonuna kattığı en yeni ürünler arasında yer alan “Paris” koltuk ve “Helen” sandalye mekânlara estetik bir görünüm katarken “Tom” tabure farklı boyuttaki alternatifleri ile her ihtiyaca uygun bir seçenek sunuyor.

Hem dış hem de iç mekânda kullanılabilme imkânı sunan yeni Siesta ürünleri arasında yer alan “Helen” sandalye, Paris” koltuk ve Tom” tabure özellikle Marsala rengi ile dikkat çekiyor. Koleksiyonun öne çıkan ürünleri arasında yer alan Atlantic” masalar ve farklı alanlarda kullanılabilen “Tom” tabure 45, 65 ve 75 cm yükseklikteki farklı seçenekleri ile sunuluyor. İkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen ürünler istiflenebilmesi, doğal renkleri ve kendine özgü görünümleriyle öne çıkıyor.

“Paris” koltuk, Helen” sandalye ve “Tom” taburenin Marsala rengi dışında beyaz, koyu gri, siyah, kum gri, zeytin yeşili gibi 5 farklı renk çeşidi daha bulunuyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.siesta.com.tr