“Gaggenau Ofis Buluşmaları” Toros & Partners ve DP Mimarlık Ofislerini Ağırladı!

Lüks mutfak aletleri markası Gaggenau, Ofis Buluşmaları adıyla gerçekleştirdiği etkinlikler serisinde ofisleri ağırlamaya devam ediyor. Toros & Partners ve DP Mimarlık ofislerinin tam kadro bir araya geldiği buluşma, Gaggenau’nun showroomunda gerçekleşti.

Toros & Partners tasarım ofisinin kurucuları Derya Toros ve Çetin Dalva’nın tüm ekibiyle katıldığı buluşmaya partner tasarım ofisi olarak DP Mimarlık kurucusu Derya Ergüven ekibiyle eşlik etti.

Toros & Partners ortakları buluşmada, lüksün doğru şekilde üretildiğinde birçok insanın ihtiyacına cevap vereceğini ifade etti. “Rahat bir koltukta oturup dinlenmek de bir lüks, buharlı fırın üretmek de” diyen tasarım ofisi, ikisinin de bir ihtiyaca cevap verdiğini ve kendi alanlarında lüks yarattıklarını ve bu bakış açısıyla düşünüldüğünde ürün ya da hizmet üreten her firmanın lüksü böyle yorumlaması gerektiğinin altını çizdi.

DP Mimarlık kurucu tasarımcısı Derya Ergüven ise lüksün; müşterilerinin hayatlarına vizyon katan ve onların yaşamına dokunan fikirlerden oluştuğunu, onları mutlu edecek her tasarımın kendi tasarım yaklaşımlarında lüksten öte bir ihtiyaç olduğunu düşündüklerini dile getirdi. “Hayata daha fazla keyif katacak her şey önce lüks olarak algılanır sonrasında ihtiyaca dönüşür” cümlesiyle ofis olarak lükse yaklaşımlarını ifade etti.

Ayrıntılı bilgi: https://www.gaggenau.com/tr/


Gaggenau
Yüksek kaliteli ev aletleri üreticisi olarak “Made in Germany” tasarım ve teknolojide bir inovasyon lideri kabul edilmektedir. Şirket, 1683’e kadar uzanan tarihi boyunca, uluslararası ölçekte alkış alan ürünleri ile ev mutfaklarında devrim yaratmıştır. Gaggenau’nun başarısı, yüksek fonksiyonellik ile bir araya gelen teknolojik inovasyon ve net tasarım dili üzerine kuruludur. Gaggenau, 1995 yılından bu yana merkezi Münih’te bulunan BSH Hausgeräte GmbH’nin bir iştiraki olup halen dünyanın dört bir yanındaki belli başlı şehirlerdeki 24 showroom ile 50’yi aşkın ülkede sunulmaktadır.