(Bien)’e “İhracat Şampiyonu” Ödülü!

Bien Trading Dış Tic. A.Ş.; Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçılar Birliği tarafından organize edilen 4. İhracatın Şampiyonları Ödülleri’nde “İhracatını En Fazla Arttıran Firma” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

Bien Trading Dış Tic. A.Ş.; Çimento, Cam, Seramik, ve Toprak Ürünleri İhracatçılar Birliği tarafından bu sene 4’üncüsü düzenlenen “İhracatın Şampiyonları” araştırmasında 2021 yılında ihracatını en fazla artıran firma olarak birincilik ödülüne layık görüldü.

“İhracatın Şampiyonları” ödül töreni, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mustafa Gültepe ve ÇCSİB Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Çenesiz katılımıyla 20 Aralık Salı Günü gerçekleştirildi. 11 alt sektörde toplam 69 ödülün takdim edildiği törende Bien Trading Dış Tic. A.Ş., İhracatın Şampiyonları Ödülleri seramik sektörü kategorisinde, 2021 yılında “İhracatını En Fazla Artıran Firma” olarak birinciliği elde etti.

ÇSİB Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Çenesiz’in ve TİM Başkanı Mustafa Gültepe’nin açılış konuşmasıyla başlayan ödül töreninde, Bien Trading Dış Tic. A.Ş. adına ödülü Genel Müdür Yardımcısı Deniz Kızılkaya aldı.

İleri teknoloji Ar-Ge çalışmalarıyla adından söz ettiren Bien Trading Dış Tic. A.Ş. geliştirdiği yüzde 100 yerli ürünler ile küresel çapta öne çıkıyor. Hayata geçirdiği doğa dostu ve inovatif ürünlerle, üretiminin yüzde 35’ini dünyada 6 kıtada 80 ülkeye ulaştırıyor.