(Barın Han)’da 4. Pati Fotoğraf Projesi Sergisi…

Bir grup hayvansever fotoğrafçının 2018 yılında bir araya gelmesiyle kurulmuş olan Pati Fotoğraf Projesi’nin dördüncü sergisi, Barın Han’ın ev sahipliğinde 24 Aralık 2022 – 20 Ocak 2023 tarihleri arasında gerçekleşiyor.


4.Pati Fotoğraf Projesi Sergisi

Sanatçılar: Vivi Arditi, Hayri Bali, Sennur Çevik Onan, Alain Danon, Nur Gürel, Deniz Horada, Şila Horoz, Amir İstiroti, Aliye Rahşan Karabetça, Hilal Konuşkaner, Berna Kuleli, Daçya Lisan Güloğlu, Suzan Maçoro, Alberto Modiano, Sibel Razzon, Eliz Reyna, Orit Rumi, Tania Sisa, Bige Baykoca Süslü, Mehmet Tuncer
Açılış:
24 Aralık 2022 Cumartesi | Saat: 16.00
Tarih
: 24 Aralık 2022 – 20 Ocak 2023
Yer: Barın Han, Çemberlitaş / İstanbul


Gönüllülük esasıyla çalışan ve projede yer alan fotoğrafçılar; bir yıl boyunca barınaklar, çiftlikler, merkezler, evler, stüdyo ve sokaklarda fotoğraf çektiler ve bu fotoğraflar ile 2023 takvimi ile sergi hazırlandı. Fotoğraf sanatı aracılığıyla sokakta yaşamak zorunda olan hayvanlara; barınma, beslenme ve tedavilerine katkı sağlamayı amaçlayan projenin eser ve takvim satışından elde edilecek tüm geliri, gönüllü dernek ve kuruluşlara bağışlanacak.

Tania Sisa danışmanlığında gerçekleşen sergide yer alan fotoğrafçılar: Vivi Arditi, Hayri Bali, Sennur Çevik Onan, Alain Danon, Nur Gürel, Deniz Horada, Şila Horoz, Amir İstiroti, Aliye Rahşan Karabetça, Hilal Konuşkaner, Berna Kuleli, Daçya Lisan Güloğlu, Suzan Maçoro, Alberto Modiano, Sibel Razzon, Eliz Reyna, Orit Rumi, Tania Sisa, Bige Baykoca Süslü ve Mehmet Tuncer.

Projenin çalışmaları ve ekibi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için web sitesi ve Instagram sayfası ziyaret edilebilir.