(CUBO)’dan Yapının Her Alanına Uzun Ömürlü Çözümler…

CUBO, “CUBOBUILD” ürün grubunda yer alan “CUBOFIX CDD-S700 silikonlu derz dolgusu” ve “CUBOFIX CTA-310 Ultra Seramik Yapıştırma Harcı” ile pürüzsüz zeminler vadediyor. Her iki ürün de hem iç hem dış mekânlara dayanıklı çözümler sunuyor.

Dört ana başlıktan oluşan ürün grupları içinde yer alan “CUBOBUILD” ürün grubundaki “CUBOFIX CDD-S700 Silikonlu Flex Derz Dolgu” ve “CUBOFIX CTA-310 Ultra Seramik Yapıştırma Harcı” da kullanım alanı geniş ürünler olarak dikkat çekiyor.

“CUBOFIX CDD-S700 Silikonlu Flex Derz Dolgu”, çimento esaslı, tek bileşenli, silikon ve polimer katkılı, yüksek performansa sahip bir ürün. Kolay işlenebilen derz dolgusu, iç ve dış mekânlarda, kuru, orta ıslak, ıslak zeminlerde, havuzlar, yatay ve düşey yüzeylerde, seramik, fayans ve benzeri yapı malzemelerinin 3 – 10 mm kalınlıklardaki derzlerin doldurulmasında kullanılıyor. Suya ve dona dayanıklı, sıcaklık değişikliklerinden etkilenmeyen “CDD-S700 Silikonlu Flex Derz Dolgu”, esnek ve sağlam bir yapışma sağlayarak uzun süre dayanıklılık vadediyor. Ürün, uygulandığı yüzeydeki malzemeye uygun renklerde üretilebildiği için mekânın dekoratif görünümünü koruyor.

Çimento esaslı, tek bileşenli, mukavemet ve yapışma özelliği yüksek bir seramik yapıştırma harcı olan “CUBOFIX CTA-310 Ultra Seramik Yapıştırma Harcı”, fayans, seramik, granit, mermer, mozaik, dekoratif tuğla ve kayma özelliği azaltılmış fayansların yapıştırılmasında rol oynuyor. Tüm bu kaplama malzemelerinin yatay ve dikey olarak ıslak hacimlerde, beton, sıva ve şap yüzeylerde yapıştırma amaçlı kullanıma imkân tanıyan ürün, kolay kullanım sunuyor. “CUBOFIX CTA–310 Ultra Seramik Yapıştırma Harcı”, güçlü yapışma mukavemeti ve uzun ömürlü dayanım özellikleri ile hem iç hem de dış mekânlarda kullanılabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için: cubo.com.tr