(GROHE)’den Yeni Mutfak Bataryası: “Essence Professional”

GROHE, “Essence Professional” adlı musluğunu mutfaklarda renkli, estetik ve işlevsel batarya arayanlar için sunuyor. Ürün, kolay montaj sistemi ile işlevsel bir boyut kazanırken, 360 derece dönebilen 11 renk seçeneğine sahip GROHFlexx silikon hortumu ise kullanıcıların hijyen ihtiyacını sağlıyor.

GROHE “Essence Professional” tek kumandalı batarya musluğu, endüstriyel tasarımıyla dikkat çekiyor. Kolay montaj sistemi sayesinde işlevselliği ön plana çıkaran batarya, mutfak masası ünitelerine veya duvara monte dolapların altına kolayca takılarak, yerleşim konusunda tam bir esneklik sağlıyor. 360 derece dönerek eviyenin her köşesine ulaşabilen batarya musluğu, profesyonel sprey özelliği sayesinde de sebze yıkama, su doldurma ve eviyeler arası değişim yapma gibi işlemleri kolaylaştırıyor. Normal sprey ve güçlü jet sprey seçenekleri bulunan batarya, işlevselliği ile öne çıkıyor.

GROHE “Essence Professional” mutfak bataryası, sunduğu teknoloji sayesinde hijyen alanında da performansıyla dikkat çekiyor. GROHE EasyDock M sistemi, sprey başlığındaki mıknatıslı özelliğiyle sert metalden ayrılıp kolayca bir şekilde toplanabiliyor. GROHFlexx silikon hortum ise silinerek kolayca temizlenebiliyor. Ayrıca SpeedClean silikon sprey nozülleri de elle hafifçe sürterek kireçten arındırılabiliyor. 11 farklı renk seçeneği sunan silikon hortum, her türlü mutfak tasarımına uyum sağlıyor. Monoblok bataryanın içindeki GROHE SilkMove teknolojisi ise ömür boyu kolay ve rahat, su ve sıcaklık kontrolü vadediyor. Çizilmeye dayanıklı GROHE StarLight krom kaplama da batarya yüzeyin daima parlamak görünmesini sağlıyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.grohe.com.tr/tr