(Reynaers Aluminium) Türkiye’deki Üçüncü Showroom’unu Ankara’da Açtı!

Yenilikçi ve sürdürülebilir alüminyum sistemleri ile öne çıkan Reynaers Aluminium, İstanbul ve Bodrum’un ardından Türkiye’deki üçüncü showroom’unu Ankara’da hizmete açtı.

Belçika merkezli Reynaers Aluminium, Türkiye’de büyümeye ve hizmet alanını genişletmeye devam ediyor. Reynaers’ın yeni showroom‘u, Ankaralılarla buluştu. Açılış, 24 Kasım 2022 Perşembe günü Reynaers Aluminium’un iş ortaklarından oluşan yaklaşık 50 kişilik davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Ankara’nın Çankaya ilçesindeki Beytepe Mahallesi’nde konumlanan showroom, Reynaers Aluminium’un İstanbul ve Bodrum’dan sonra Türkiye’de yer alan üçüncü showroom‘u olma özelliğini taşıyor.

3 katlı 400 m² alana sahip showroom‘da pencere, kapı, cephe kaplaması ve katlanır kapı gibi Reynaers’ın sunduğu pek çok ürün ve çözümler yer alıyor. Kullanıcılara bir deneyim alanı sunan showroom‘da ziyaretçiler ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olurken, bir yandan da ürünleri deneyimleme imkânı elde edebiliyor.

Şirket; ürün, çözüm ve teknolojileriyle Ankaralı iş ortaklarına sağladığı hizmeti, yeni showroom ile birlikte daha da ileri taşımayı hedefliyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.reynaers.com.tr/


Reynaers Aluminium
Dış cephe sistemleri konusunda uzmanlaşan Reynaers ihtiyaca yönelik mühendislik çözümleri üreten Belçikalı bir markadır. Pencere, kapı, cephe, sürme doğrama, katlanır kapı ve güneş kırıcılar üreten Reynaers, yenilikçi ve sürdürülebilir alüminyum çözümler geliştirmektedir. 1965 yılında kurulan Reynaers bugün 40 ülkede 2 bin 400’ün üzerinde çalışanıyla faaliyet göstermektedir. Ürünlerini 5 kıtada 70’in üzerinde ülkeye ihraç eden ve Merkezi Belçika’nın Duffel kentinde bulunan Reynaers Alüminyum, Avrupa’nın lider kuruluşları arasında yer almaktadır. Enerji verimliliği ve çevre için sorumluluk alma anlayışıyla faaliyet gösteren Reynaers, standart çözümlerin yanında, konut projelerinden ticari ve endüstriyel projelere kadar pazardaki tüm sektörler için özelleştirilmiş çözümler üretmektedir. Reynaers marka vaatleri arasında konfor, güvenlik, tasarım ve enerji verimliliği gelmektedir. Reynaers sektöre ürün temin ederken, mimarlar, yatırımcılar, cephe tasarımcıları, proje uzmanları ve son kullanıcılar için de değerli bir iş ortağı olmaktadır. Reynaers’in globalde 2021 yılı cirosu 638 milyon Euro’dur.