(Klassis)’in İlk Karbon Negatif Ürününe Sahip ‘’Embodied Beauty’’ Karo Halı Koleksiyonu!

Klassis’in ilk karbon negatif ürüne sahip “Embodied Beauty” adlı karo halı koleksiyonu, doğadan esinlenerek tasarlandı. Koleksiyon; karbonu bir düşman olarak görmeyi bırakıp, içerisinde karbon bulunan ham maddeleri ürün tabanlarında depolayarak karbon negatif ürünleri ortaya çıkarıyor.

“Tokyo Texture” karo halı ürünü, dünyanın geleceğini korumaya yardımcı olmak ve mekânların karbon ayak izini azaltmak için tasarlandı. Dikkat çekici desenlere sahip “Embodied Beauty” karo halı koleksiyonu; minimalizm, yenilenme ve doğal olandan ilham alıyor. “Tokyo Texture”, CQuest™BioX ile karbon negatif tabana sahip.

Çizgisel tasarımıyla öne çıkan “Tokyo Texture”,  gri tonlarıyla çalışma alanlarında güçlü ve dikkat çekici bir atmosfer oluşturuyor. “Tokyo Texture” karbon negatif özelliği ile sürdürülebilir geleceğe destek olurken, modüler kaplama özelliğiyle de kullanıcılara kolay bakım, güçlü akustik ve uzun ömür vadediyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.klassis.com


Klassis
Uluslararası arenada lider olan markalarla birlikte yapı, mimari ve tasarım üçgeninde hizmetler veren Klassis, 1989’dan bu yana çalışma ve yaşam alanlarını şekillendirerek sektöre öncülük etmeye devam ediyor. Zemin kaplamaları, ofis mobilyaları, yükseltilmiş döşeme sistemleri, arşiv ve depolama sistemleri, ahşap deck sistemleri ve  dış mekân ayarlanabilir ayak sistemlerinin içinde bulunduğu, zengin çeşitlilik gösteren ürün skalasına sahip Klassis; projelendirme, satış, lojistik ve uygulama alanlarında kullanıcılarına kalite ve güven prensiplerine dayalı kesintisiz bir hizmet sunmaktadır. Farklı sektörlere yönelik geniş bir ürün ağını bünyesinde barındıran firmamız, sahip olduğu vizyonla örtüşen Interface, Steelcase, Tate, Lindner, Bruynzeel, Vetedy ve Buzon gibi dünya çapında lider olan markaların Türkiye temsilciliğini üstlenmektedir.