(Bosch Termoteknoloji)’den Çevre Dostu Kombi Serisi: “Condens”

Bosch’un “Condens” serisi yoğuşmalı kombileri, ekonomik ve çevre dostu ısınma imkânı sağlarken, sessiz çalışma prensibi ve kompakt boyutlarıyla konfor ve tasarrufu bir arada sunuyor.

Bosch Termoteknik, ödüllü Ar-Ge Merkezinde geliştirdiği yüksek verim ve çevre dostu özelliklere sahip tam yoğuşmalı kombileriyle tasarruf sağlarken, yüksek kapasite ve kompakt boyutlarıyla üst düzeyde ısınma vadediyor. Seri “Bosch Condens 2200i W”, “Condens 7000i W”, “Condens 2500 W” gibi farklı özellikteki modelleriyle yüksek verimlilik ve tasarruf sunuyor.

Ekonomik ve çevre dostu ısınma imkânı
Tam yoğuşmalı kombilerin kullanımı sayesinde konvansiyonel cihazların kullanmadığı ve atmosfere salımlanan atık ısılar geri kazanılıyor. Bu da yoğuşmalı kombilerin, hermetik kombilere oranla “ekonomik” ve “çevre dostu” ürünler olarak öne çıkmasını sağlıyor. ErP yönetmeliğine uygun üretilen Bosch tam yoğuşmalı kombiler, enerji verimliliğini artırıp doğal gaz faturalarının düşmesini sağlıyor, aynı zamanda sürdürülebilir yaşam için  fosil kaynak tüketimini de azaltmayı hedefliyor.

Bosch’un tam yoğuşmalı kombileri “Tasarruf sever, Bosch’u seçer” söylemini desteklerken, ayrıca yoğuşmalı kombi kullanırken kısa aralıklarla açıp kapatmak enerji kaybına neden olduğu için, kullanıcılara ihtiyacına göre verimli bir çalışma sunan oda termostatı modellerini tercih ederek kombiden alacakları verimi üst seviyeye çıkarmaları öneriliyor.

Kombilerle ilgili fazla bilgi için: www.bosch-thermotechnology.com/tr