(E.C.A.)’dan “Tiera” Armatür Serisi…

Lavabo bataryası, eviye bataryası, banyo bataryası, duş bataryası, bide bataryası, kolonlu duş sistemi ve ankastreden oluşan E.C.A. “Tiera” Armatür serisi, su tasarruflu yapısı ile sürdürülebilir olmayı amaçlarken, sunduğu renk çeşitliliği ile de yaşam alanlarının kişiselleştirilmesine izin veriyor.

E.C.A. “Tiera” serisi banyoları estetik bir görünüme kavuştururken, ergonomik yapısıyla da öne çıkıyor. Lavabo bataryası, banyo bataryası, ankastre serisi ve kolonlu duş sisteminden oluşan seri, su ve enerji tasarrufu sunan yapısıyla da kullanıcıların hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyor. Parlak ve mat yapıda ürünlerin bulunduğu seri beyaz, kırmızı, bej ve siyah gibi alternatif renkler sunuyor.

Kullanıcılara tarzlarını banyolarında yansıtma imkânı tanıyan seri; ev, iş yeri gibi kişisel alanların yanı sıra restoran, okul, hastane, fabrika gibi birbirinden farklı kullanım alanlarına rahatlıkla uyum sağlıyor. Lavabo bataryası, banyo bataryası ve kolonlu duş sisteminden oluşan serinin tasarımları dayanıklılık ile bütünleştiriyor. Kireç kırıcılı perlatörüyle uzun yıllar sorunsuz kullanım vadeden bataryalar, 3 bar basınçta dakikada 6,9 litre akış imkânı sunuyor. Banyo bataryaları kilitlemeli yön değiştiricisi ile kullanıcı rahatlığını üst düzeye çıkarırken, tüm aplike banyo ve duş bataryaları ile kullanılabilen kolonlu duş sistemi de estetik yapısıyla öne çıkıyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.eca.com.tr