(VitrA)’dan Banyolara Ayna Çözümleri…

VitrA’nın, üç farklı “Prime”, “Core” ve “Basis” ayna serisi, banyolarda farklı ihtiyaçlara çözüm oluyor. Her seride 60 ila 120 cm arasında değişen ölçülerde sunulan aynalar, dolaplı ve düz alternatifleriyle sunuluyor.

Düz aynalar sade tasarımıyla banyolarda alan açarken, dolaplı aynalar ise yavaş kapanan kapaklarıyla kullanım kolaylığı sağlıyor. Cam raflarıyla ferah bir saklama alanına sahip dolaplı aynalar, prizi sayesinde elektrikli aletlerin kullanımına pratik bir çözüm getiriyor.

Dolaplı, düz ve yuvarlak modelleri bulunan “Prime” serisi, farklı ölçü seçenekleriyle kullanıcılara sunuluyor. Seri, köşeli modellerinde, ayarlanabilir aydınlatma, hareket sensörü, buğu önleyici gibi özellikleriyle konforu ve estetiği öne çıkarıyor. Çerçevesiz tasarıma sahip yuvarlak modellerinde de hareket sensörü bulunuyor. Dolaplı ya da düz üretilen “Core” serisi, ölçü alternatifleriyle farklı boyutlardaki banyolar için çözümler sunuyor. Armatür LED aydınlatma ise işlevsel ve estetik bir tasarımıyla öne çıkıyor. “Basis” serisi, yavaş kapanan kapaklara sahip dolaplı veya düz seçenekler sunuyor. Ürün, farklı ölçü alternatifleriyle her banyonun ihtiyacını karşılıyor.

Dikdörtgen, kare ve yuvarlak aynalar, estetik tasarımları ve işlevsel özellikleriyle VitrA’nın tüm banyo koleksiyonlarıyla uyum sağlıyor. MDF kenar profilleri ve fırçalı alüminyum rengi sayesinde, diğer ürünlerle tasarım bütünlüğü oluşturuyor.

Ayrıntılı bilgi için: online.vitra.com.tr/tr