(Günsan Elektrik)’ten “Eqona Pratik” Serisi!

Günsan Elektrik, mutfaklarda “Eqona Pratik” serisi ile konfor ve tasarımı bir arada sunuyor. Serideki “Telefon Tutucu”, “Anahtarlık”, “Notluk ve Saat” ve “Dereceli Anahtar” ile pratiklik anlayışı yeniden yorumlanıyor.

Günsan Elektrik, “Telefon Tutucu Anahtar” ile üzerinde yer alan sabit alan sayesinde telefon şarj edilirken telefonu koyacak yer bulma sorununu ortadan kaldırıyor. “Anahtarlık Priz”, unutkan aile bireylerinin anahtarlarının yerini kolayca bulmasına yardımcı oluyor.

“Saat ve Dereceli Anahtar”, üzerinde bulunan LED göstergesi sayesinde oda sıcaklığı ve saat hakkında anlık bilgi veriyor. “Notluk”, ışık anahtarının altında bulunan notluğuyla hatırlanması gereken detayların yazıldığı notları her daim göz önünde tutuyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.gunsanelectric.com


Günsan 
1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.