(Seramiksan) Yeni Seramik ve Vitrifiye Serilerini Cersaie Fuarı’nda Sergiliyor!

Seramiksan, dünyanın en büyük seramik fuarı Cersaie’de 2023 için hazırladığı yeni karo ve vitrifiye serilerini tanıtıyor. 26 – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında İtalya’da düzenlenen fuarda Seramiksan, vitrifiye ürünlerinin yanı sıra, parlak mermer ve taş görünümlü porselen karolarına da yer veriyor.

Seramiksan’ın 2023 için hazırladığı yeniliklerin arasında zeminler için, toplam 11 karo serisi bulunuyor. Yedi seride, global tasarım trendine dönüşen parlak mermerleri yüzeylere taşıyan büyük ebatlı karolar dikkat çekiyor. Bunların arasında mavi damarlı “Amos”, sofistike görünümlü “Bahama”, mistik ruhu anımsatan sıcak renklerin hakim olduğu “Gıza”nın yanı sıra, “Joy” ve “Rosella” gibi seriler de yer alıyor. “Harmony”, “Trio” ve “City” serileri ise mat yüzeyleriyle doğal taş dokusunun renk kartelalarını yansıtıyor. Her bir seri renk, doku ve desenleriyle kullanıcıların farklı yaşam tarzlarına hitap ederken, vitrifiye ürünleriyle de birleşerek tasarım bütünlüğü yaratıyor.

Vitrifiye ürün grubu kapsamında iki yeni çanak lavabo modelini ilk kez fuarda sergileyen Seramiksan‘ın “Sole” ve “Form” adındaki tezgah üstü lavaboları hem batarya delikli hem de batarya deliksiz olarak üretiliyor. Geniş haznesiyle kullanıcıya konforlu, işlevsel bir alan sunarak su akışını kolaylaştıran “Satürn” lavabo serisine eklenen yeni kanalsız “Rim-out” asma klozetler ise antrasit ve mat siyah renkleriyle banyolara hijyen ve konfor sunuyor. Bir pisuvardan çok daha fazlasını sunan “Hill Akıllı Pisuvar” serisine yeni eklenen, mat siyah, mat beyaz ve parlak siyah renklere sahip “Rim-out” asma klozet ve asma bide ise birbirini tamamlayarak bütünsel bir banyo konsepti sunuyor.