(ROMA Kenar Bantları)’nın 2022 Koleksiyonu: “Zamanın Renkleri ile İdeal Çözümler”

EGGER Türkiye’nin, ROMA Kenar Bantları markası, doğallık ihtiyacına cevap verecek nitelikte özel tasarlanmış 2022 koleksiyonunu kullanıcılarla buluşturuyor. “Zamanın Renkleri ile İdeal Çözümler” mottosuyla yeni renk ve tasarımlara sahip kenar bantları, kullanıcılara sınırsız kombinasyon olanağı sunuyor.

EGGER Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Vitali Behar, koleksiyonla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“(…) 2022 Koleksiyonu’muzu, değişen dünyada yükselişte olan dekorasyon eğilimlerinin yanı sıra kullanıcıların ihtiyaçlarına kulak verdiğimiz kapsamlı araştırmalarımız ve derin bilgi birikimimizin sonucu olarak hazırladık. Değişen şartları ve tasarım eğilimlerini göz önünde bulundurmakla birlikte, yeni koleksiyon renklerimizin karar aşamasında ilham aldığımız bir unsur daha oldu: Yaşam alanlarında aradığımız huzur ve dinginlik hissinin hiç kaybolmaması. Ayrıca belirtmek isterim ki, tasarladığımız 35 farklı rengi ürün gamımıza dahil ederken büyük mobilya üreticilerinin sık kullanılan renklerini ve yılın trendlerini de göz önünde bulundurduk. Son derece kapsamlı düşündüğümüz bu süreçte, sağlam temeller üzerine adımlar atarak yeni renk çalışmalarımızı tamamladık.

Sonuç olarak yeni koleksiyonumuzda 16 tanesi yeni olmak üzere 20 ahşap, 9 düz, 3 fantezi, 2 dekoratif metal ve bir Trio (PVC) rengi yer aldı. ROMA tasarım uzmanlarımızın, cazibesini doğadan alan damarlı ahşap desenler, yumuşak nötr tonlar ve mükemmel uyuma olanak tanıyan strüktürlere yer verdiği yeni koleksiyonumuz, yaşam alanlarını zamanın renkleri ile buluşturarak ideal çözümler sunuyor.”

ROMA 2022 Koleksiyonu‘na, yetkili ROMA bayileri ve Kenarbandı Sihirbazı mobil uygulamasından ulaşılabilir.

Ayrıntılı bilgi için: www.romabant.com