(Silestone)’dan Banyo ve Mutfaklar İçin Yeni Renk: “Coral Clay”

Cosentino’nun doğal taş endüstrisinde faaliyet gösteren markası Silestone’un “Coral Clay” rengi ile banyo ve mutfaklara estetik bir görünüm sunuyor.

Silestone, mutfak tezgahları, banyolar, zeminler ve duvar kaplamalarının en az ek yeri ile tasarlanabilmesini sağlıyor. Kahve, limon suyu, zeytinyağı, sirke, makyaj malzemeleri gibi günlük yaşamda sıkça kullanılan ürünlere karşı yüksek leke direncine sahip.

Silestone tarafından özel HybriQ® teknolojisi ile gerçekleşen üretim sürecinde, yüzde 99 yeniden kazanılmış su ve yüzde 100 yenilenebilir elektrik enerjisi kullanıyor. HybriQ teknolojisi, kuvars silikanın varlığını önemli ölçüde azaltan yeni formülüyle öne çıkıyor. Bu bileşimle Silestone‘un performansı uzun yıllar kullanım vadediyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.cosentino.com


Silestone® by Cosentino
Silestone® by Cosentino, direnç, kolay temizlik, yüksek renk yoğunluğu ve eşsiz güzellik ve parlaklık gibi teknik ve tasarım özelliklerini birlikte sunar. Geçtiğimiz yıllarda Cosentino, özel ve inovatif N-Boost ve HybriQ+ teknolojilerini geliştirdi. Bu teknolojilerin de kullanımıyla, işlevsellik, kalite, güzellik ve sürdürülebilirlik anlamında Silestone®’nun gelişim sürecinde büyük bir sıçrama gerçekleşti. Cosentino, yüzde 98 geri dönüştürülmüş su, yüzde 100 yenilenebilir enerji ve tekrar kullanılabilen hammaddeleri içeren üretim süreciyle çevresel üretim konusunda dikkat çekiyor.