(Yıldız Trend)’den Yaşam Alanlarına Yeni Koleksiyon: “Living Art”

Yıldız Entegre, Living ART

Yıldız Trend, “Lam” ürün grubuna 13 yeni rengin eklendiği “Living Art” koleksiyonuyla yaşam alanlarına bütünlük ve estetik sunuyor.

Orman ürünleri sektöründe faaliyet gösteren Yıldız Entegre’nin birbirinden farklı renk, desen ve yüzey seçenekleriyle yarattığı Yıldız Trend markası, 13 alternatif rengin yer aldığı koleksiyonu “Living Art” ile yaşam alanlarına yenilik sunuyor. Tasarımlarda bütünlük ve estetik amaçlayan Yıldız Trend lam ürünleri, “Living Art” koleksiyonu ile her zevkten kullanıcılara göre seçenekler barındırıyor. Sanattan ilham alınarak oluşturulan “Living Art” koleksiyonu, yaşam alanlarına estetik bir dokunuş vadediyor.

Yıldız Entegre, Living ART

“Living Art” koleksiyonunda; meşenin mekânlara kazandırdığı atmosfer ile “Dolce”, soğuk estetiği kahverenginin sıcak tonuyla aynı zeminde harmanlayarak bir şıklık sunan “Metalik Bitter”, keskin hatlarıyla yaşam alanlarına realistik bir doku kazandıran “Forte”, meşenin özel bir dekorla buluşmasından doğan “Legato”, özgünlüğüyle kendi tarzını yaratmayı sevenlere hitap eden “Soprano”, özgün çatlakların modern metalle bir araya gelmesiyle bir tarz sunan “Senza”, krem rengin metalin sert dokusuyla yakaladığı uyumu yansıtan “Metalik İpek”, griyle mavinin metalik doku üzerinde buluştuğu “Metalik Antrasit”, şehir hayatına western yaşam havası kazandıran taba renginin metalle buluştuğu “Metalik Taba”, beyaz renk sevenler için “Metalik Saten”, estetik ve otantik tarzı zikzak çizgilerde aktaran “Dakron Gri”, Viyana el örgüsünden esinlenilen çizgileriyle “Hezaren” ve siyah rengi pekiştiren “Bold Siyah” seçenekleri yer alıyor.

Yıldız Entegre, Living ART

Salon, yatak odaları, ortak alanlar ve diğer tüm yaşam alanlarında uygulanabilen “Living Art” koleksiyonunda sanatın ilham verici gücünden yararlandıklarını belirten Yıldız Entegre Pazarlama Direktörü Bengü Metin, “İnovatif çalışmalarımız ve araştırmalarımız sonucunda belirlediğimiz, herkesin zevkine uygun bir seçenek bulabileceği 13 yeni renk alternatifimizle, yaşam alanlarına hayali kurulan atmosferleri taşıyor, sektöre yön vermeye devam ediyoruz. Değişen dünya trendinin sıkı takipçisi bir kurum olarak müşterilerimizden gelen talep ve ihtiyaçları odağımıza alıp estetik dokunuşlar yapıyoruz. Bu yaklaşımımız ışığında ortaya çıkan özgün bir tasarıma sahip Living Art kataloğumuzda, yepyeni bir bakış açısını yepyeni renk alternatifleriyle buluşturuyoruz” şeklinde konuştu.

Ayrıntılı bilgi için: www.yildizentegre.com/tr


Yıldız Entegre 
Yıldız Entegre, 131 yıl önce 1890 yılında Trabzon’da kereste ticareti ile başlayan iş hayatında kazandığı deneyimleri, 1982 yılında kurumsallaşma hamlesiyle ileriye taşıyarak orman ürünleri sektöründe global olarak yer aldı. Türkiye’nin en büyük 29. sanayi şirketinden olan Yıldız Entegre, dünya’da orman ürünleri sektöründe yer alan ilk 10 şirket arasındadır. 1.725.000 m²’ den fazla alanda kurulu bulunan, farklı coğrafyalardaki 8 üretim tesisi, 1 liman terminali ve 3 deposu ile çalışmalarını “Doğaya ve insana saygı” ilkesiyle gerçekleştiren Yıldız Entegre tüm üretim tesislerinde toplam 11.600 m3/gün levha üretim kapasitesine sahiptir.

Yıldız Entegre Türkiye, Romanya ve Slovenya’da bulunan üretim tesislerinde; MDF, MDFlam, sunta, suntalam, laminat parke, boyalı levha (mdf, sunta), kapak panel, parlak lak panel, mat lak panel, mdf kapı, kapı paneli, emprenyeli kağıt ile tutkal üretimi gerçekleştirmektedir. ABD’de ise liman terminali yer almakta olup üretim için gerekli olan hammadde kaynaklarının tedarik edilmesi, depolanması ve lojistik hizmetlerin sağlanmasına çalışmaktadır.
Şirketin Kartepe Tesisi, dünyanın tek çatı altında kurulmuş en büyük entegre MDF üretim tesisi olma özelliğini hâlâ taşımaktadır. Global bir marka olma yolunda ilk adımlarını ABD yatırımı ile hayata geçiren Yıldız Entegre; Romanya ve Slovenya’daki üretim tesisleriyle Avrupa, Kuzey Afrika, Rusya ve Türkiye’de faaliyet göstermektedir.