(Geberit)’ten Yeni Banyo Serisi:ONE

Geberit ONE

Değişen tasarım trendlerine uygun ürün gamını genişleten Geberit, “ONE” banyo serisi ile mekanlara daha fazla hijyen sunuyor. Geberit’in Türkiye’de yatay çıkışlı ilk lavabosuna sahip “ONE”, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre tasarlanan yapısı ile ön plana çıkıyor.

Geberit, “ONE” banyo serisi, ayna ve aynalı dolaplardaki aydınlatmasıyla kullanım kolaylığı sağlıyor. Banyolara daha fazla alan, esneklik ve temizlik imkânı sunan “ONE”, yatay çıkışlı lavabosuyla Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Üründe yer alan giderin yatay olarak orta alanda bulunmaması ise sabun ve su sıçramalarının önüne geçiyor.

Geberit ONE

Ar-Ge yatırımıyla ve güçlü bir teknik detayla geliştirilen ürünün yatay süzgeç sistemi, kendi içinde 10’dan fazla parçaya sahip yapısıyla dikkat çekiyor. Ayna ve aynalı dolapların aydınlatma teknolojisi gündüz ve gece banyo kullanımını kolaylaştıracak şekilde kendiliğinden farklı modlarda çalışırken, taş ve mermer görünümlü tezgahları ise ısıya, çizilmeye, darbelere, suya ve leke oluşumuna karşı dayanıklılığı ile öne çıkıyor.

Geberit ONE

Estetik tasarımıyla banyolara güncel tasarım kodlarını işleyen manuel bataryaya sahip olan “ONE”; ince kenarlı, etajerli ve çanak olmak üzer 50 – 120 cm arasında değişen ölçülerde farklı lavabo alternatifleri sunuyor. Tasarımının avantajı sayesinde “ONE”, daha fazla yaşam kalitesi için fonksiyonel ve minimal ölçüleriyle her ortama uyum sağlıyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.geberit.com.tr


Geberit
Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, 1905 yılında ahşap dış kaplamalı ilk rezervuarı çalışır hale getirerek ve 1912 yılında patentini alarak tüm dünyada faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat sektörünün lideri konumundadır. Sıhhi tesisat ve vitrifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’da hemen hemen tüm ülkelerde sektör lideri olarak varlığını devam ettiren Geberit 4 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 26 üretim tesisine sahiptir. Genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’da bulunan şirket, yaklaşık 50 ülkede sayıları 12.000’i bulan çalışanıyla 2021 yılında 3,46 milyar CHF ciro elde etmiştir. Geberit hisseleri SIX Swiss Exchange’de işlem görmektedir ve 2012 yılından bu yana SMI’nın (Swiss Market Index) bir parçasıdır.