(Filli Boya)’dan Ev Dekorasyonuna İki Yeni Çözüm: “Afilli” ve “Selleys”

Selleys Yüzey Temizleme Sabunu Uygulama

Filli Boya, ev bakımı ve hobi çözümleri sunan “Afilli” ve “Selleys” ürünleri ile mekânlara kolay yenileme, bakım ve dönüşüm imkânı sağlıyor. “Afilli” ve “Selleys”, tek duvar ve obje boyama ile kullanıcılara trend renkler ve çözümler sunuyor.

Nippon Paint Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Arzu Uludağ, “(…) Afilli ve Selleys yaratıcılığını ortaya çıkarmak ve değerlendirmek isteyen, dekorasyon ve tasarımda önerilere açık olan, fonksiyonel ürünlere meraklı, evdeki ufak tadilatları ve dekorasyonu kendi yapmak isteyen ve bunun için doğru ürün arayan tüketicileri mutlu etmek üzere geliştirildi” dedi.

Pandemi ile başlayan ve pandemi sonrası devam edecek yeni alışkanlıklar ve trendler oluştuğunu kaydeden Uludağ şu değerlendirmelerde bulundu:

“Ev dekorasyonuna önem artıyor. İnsanlar evlerinde daha sakin, huzurlu ortamlar arıyor. Evlerini kendi becerileriyle değiştirip dönüştürerek, sürdürülebilir bir dünyaya katkı sağlamak istiyorlar. Pandemi sürecinde evlerinde ufak tamiratları kendileri yapabileceklerini fark ettiler ve bundan da keyif alıyorlar. Bu koşullarda ürün çesidi ve uzmanlığı ile deneyim yaratan markalar arıyorlar. Tüketicilerin 2021 yılı boyunca evlerinde yaptıkları dekorasyon aktivitelerine baktığımızda rakamlar gerçekten dikkat çekici. Tüketiciler yüzde 35 duvar dekorasyonu, yüzde 30 eski mobilyaların yenilenmesi, yüzde 20 kapı, pencere onarma ve boyama, yüzde 29 obje boyama işlemleri yapmışlar. Bu yıl da bu ilginin devam edeceğini öngörüyoruz. Bu noktada boya markasından beklentileri de ihtiyacı olan tüm ürünleri sunması ve onlara kolayca ulaşabilmeleri. Afilli ve Selleys’in her detay düşünerek hazırlanmış ürünleri, tüketicilerin bu kategorideki tüm ihtiyaçlarını tam olarak karşılamaya aday.”

“Afilli” ürün portföyünde seramik, metal, ahşap, PVC, plastik, taş, cam, kağıt, kumaş, duvar ve karton gibi yüzeylerde kullanılabilen “Multisurface Acrylic” ve “Multisurface Acrylic Metallic” boya; seramik, metal, ahşap, plastik, mermer, cam gibi yüzeylerde kullanılabilen sprey boyalar, stensil koleksiyonu ve yardımcı ürünler yer alıyor. “Afilli”; tek duvarı boyama ile evini dekore etmek, objeleri ve mobilyaları boyayarak tamir etmek veya yenilemek, tüm evdeki iç ve dış tadilatlar, mutfak ve banyoyu yenilemek gibi pek çok kullanım alanı sunuyor.

72 farklı renk seçeneği ve üç farklı parlaklık seviyesiyle geniş bir kartelaya sahip “Afilli Multisurface Acrylic” ile çocuk odası mobilyaları ve eşyalarını boyamak için güven vadediyor. Siyah tonundaki “Multisurface Acrylic” boya; ipeksi mat parlaklığında, fırça-rulo izi bırakmayan, yüksek kapama gücüne sahip pürüzsüz doku sunan bir ürün olarak dikkat çekiyor. “Afilli Multisurface Acrylic Metallic” boya grubu da 16 farklı renk ile evlere istenilen renkte metalik görünüm sunuyor. “Afilli Sprey” boya grubunda “Terracota Effect”, “Magnetic Chalkboard” ve üç farklı rengiyle “Stone Effect” yer alıyor. Ürün, sprey boya tabancasıyla kolay uygulanabiliyor.

Filli Boya’nın bir diğer Ev Bakımı ve Hobi çözümü; Avustralya markası “Selleys”, ev içi detaylardaki en yaygın küçük tadilat sorunlarına yönelik olarak geliştirildi. Kolay ve hızlı uygulama sunan “Selleys” ürünleri; duvarlarda temizleme, kapatma; köşe noktalar ve pervazlarda ise doldurma, onarma işlevlerine sahip pratik çözümler getiriyor. “Selleys” portfoyünde, boya öncesi hazırlık veya sonrasında eksik kalan alanların tamamlanması için ürünler de yer alıyor.

“Selleys”in ürün ailesindeki “Sugar Soap”, çocukların bıraktığı duvardaki izleri veya koyu lekeleri tek hamlede temizliyor. “Selley Spaktafilla Rapid” ise duvarlarda kötü görünen delik ve çatlakları kapatarak 30 dakikada boyaya hazır hale getiriyor. Özellikle kapı, pencerenin duvarla birleştiği alanlarda oluşan ve doldurulması zor görünen boşluklar için üretilen “Selley No More Gaps” tek geçişte kapatıcılık sunuyor. “Selley No More Gaps Kahverengi” seçeneği ise parkeler ile süpürgelikler arasında oluşan boşlukların kapanmasına yardımcı oluyor.

“Afilli” ve “Selleys” ürünlerine Filli Boya web sayfası üzerinden veya seçili satış noktalarından ulaşılabilir.