(SEREL)’den Yeni Klozet ve Lavabo Serisi: “Poseidon”

Seramik sağlık gereçleri geliştiren SEREL’in maksimum temizlik konseptinden yola çıkarak tasarlanan “Poseidon” serisi, klozet ve lavabolarda fazla girintileri minimum düzeye indirerek yaşam alanlarına üstün hijyen vadediyor.

Geleneksel klozet ve lavabo formlarını güncel ihtiyaçlara uygun şekillendiren “Poseidon” serisi, su tasarrufu sağlayan yapısıyla sürdürülebilir yaşamın temelini oluşturuyor. Seri kapsamında yer alan klozetler, temizleme suyuna yön vererek klozetin iç yüzeyinin yıkanmasını sağlıyor. Ürün kanal kısmının temizlik sorununu ortadan kaldıran ve sıçratma problemi yaratmayan çözümler üretiyor.

Yapı üzerinde temizlik zorluğu çıkartan detaylardan arındırılarak tasarlanan SEREL “Poseidon” klozet, alışılagelmiş girintilerin yer almamasıyla kanal temizliğinde yaşanan problemlerin sıfıra indiriyor. Maksimum temizlik konsepti ile yola çıkılarak tasarlandığı için klozetin hazne yapısı, yüzey teknolojisi, uyumlu klozet kapağı ve fiziksel özellikleri temizliği ön planda tutuyor. 4,5 litre ile tam fonksiyon yıkama yaparak yüzde 25 su tasarrufu sağlayan klozetler; kapağının kolay sökülür-takılır ve yavaş-sessiz kapanma özelliğine sahip olmasıyla da dikkat çekiyor. Hygiene Plus teknolojisi sayesinde kir tutmayan ve bakteri oluşumunu engelleyen bir yüzeye sahip olan ürün, uzun süreli kullanım imkânı veriyor.

Tezgâh üstü ve tezgah altı lavabo seçenekleriyle kullanıcısına alternatifler sunan SEREL “Poseidon”, tasarımıyla kullanıcılara ferah mekânlar sunuyor. Lavaboların yuvarlak, oval ve dikdörtgen tasarımlara sahip yapısı, her zevkten kullanıcılar için alternatif sunarken, kir tutmayan yüzeyi ise üstün hijyene vadediyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.serelseramik.com.tr