(Reynaers Aluminium) İzmir Serbest Mimarlar Derneği Üyeleriyle BULUŞTU!

Belçika merkezli Reynaers Aluminium 24 Mayıs 2022 Salı günü, OD Urla’da İzmir Serbest Mimarlar Derneği’ne üye mimarlarla bir araya geldi. Reynaers Aluminium Türkiye Genel Müdürü Zafer Güldoğan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen buluşmada; şirketin gelecek hedefleri, yeni ürün ve teknolojileri mimarlarla paylaşıldı.

Yakalanan sinerji, hedeflere ulaşmada kritik bir noktada konumlandırılacak.


Mimarlar buluşmasını değerlendiren Reynaers Aluminium Türkiye Genel Müdürü Zafer Güldoğan, “Mimarları, ürünlerimizi son kullanıcıyla buluşturan çok değerli paydaşlarımız olarak görüyoruz ve onlara dokunarak kullanıcılarımıza ulaştığımızı çok iyi biliyoruz. Mimarların geri bildirimleri son kullanıcının ve sektörün beklentilerini görmemiz ve, bu beklentilere cevap verecek ürünler geliştirmemiz adına oldukça önemli. İzmirli mimarlarla da bir araya gelerek mimarların, proje geliştiricilerin ve son kullanıcının alüminyum sektöründen beklentilerini değerlendirdik. Ayrıca şirketimizin gelecek hedeflerini ve yeni ürünlerini ilk ağızdan anlattık. Karşılıklı bilgi alışverişinin yapıldığı, çok değerli tecrübeler edindiğimiz buluşmada, mimarlarımız ile çok güzel bir sinerji yakaladık. Yakaladığımız bu sinerjiyi, gelecek hedeflerimize ulaşmada kritik bir noktaya konumlandıracağız” şeklinde konuştu.

Türkiye’deki konumumuzu daha da güçlendireceğiz.

Bölgesel ve il bazlı sektör buluşmalarının yapı sektörünün gelişimi için oldukça kritik olduğunu sözlerine ekleyen Güldoğan, sözlerini şöyle tamamladı:

“Yapı sektörü dönemsel olarak belli başlı trendler etrafında şekillense de sektörün ve kullanıcıların beklentileri bölgesel hatta il bazlı olarak değişebiliyor. Burada iklim, coğrafi şartlar ve kullanıcı alışkanlıkları gibi birçok etmen söz konusu. Mimar buluşmalarımız bu beklentilerin öğrenilmesi adına oldukça önemli. Bu sayede bölgesel hatta il bazında hedef kitle ve hedef projelere yönelik ürünler geliştirip, Türkiye’deki konumumuzu daha da güçlendireceğiz. Mimar buluşmalarımızı bu önemli misyon doğrultusunda, Türkiye’nin birçok şehrinde devam ettirmeyi planlıyoruz.”


Reynaers Aluminium 
Dış cephe sistemleri konusunda uzmanlaşan Reynaers ihtiyaca yönelik mühendislik çözümleri üreten Belçikalı bir marka. Pencere, kapı, cephe, sürme doğrama, katlanır kapı ve güneş kırıcılar üreten Reynaers, yenilikçi ve sürdürülebilir alüminyum çözümler geliştiriyor. 1965 yılında kurulan Reynaers bugün 40 ülkede 2 bin 400’ün üzerinde çalışanıyla faaliyet gösteriyor. Ürünlerini 5 kıtada 70’in üzerinde ülkeye ihraç eden ve Merkezi Belçika’nın Duffel kentinde bulunan Reynaers Alüminyum, Avrupa’nın lider kuruluşları arasında yer alıyor.

Enerji verimliliği ve çevre için sorumluluk alma anlayışıyla faaliyet gösteren Reynaers, standart çözümlerin yanında, konut projelerinden ticari ve endüstriyel projelere kadar pazardaki tüm sektörler için özelleştirilmiş çözümler üretiyor. Reynaers marka vaadleri arasında; konfor, güvenlik, tasarım ve enerji verimliliği geliyor. | www.reynaers.com.tr