(Bodrum Mutfak Mobilya)’dan Yeni Koleksiyon: “Flora”

BOM4366

Bodrum Mutfak Mobilya, ismini Roma mitolojisinde bahar tanrıçası anlamından alan yeni modeli “Flora” ile mekân kullanıcı ilişkisini göz önünde tutuyor. Model çok amaçlı kullanılabilen akıllı adası ve kiler odası ile kullanıcılara fonksiyonellik sunuyor.

Mutfağı sadece yemek pişirilen, yemek yenen ve malzemelerin saklandığı yer olmaktan çıkarıp yaşam alanına dönüştürmeyi amaçlayan Bodrum Mutfak Mobilya‘nın yeni modeli “Flora”, beyaz ve yeşil tonları ile dikkat çekiyor. Ürün, doğal olanı saklamak, ziyandan sakınarak tasarruf yapmak vurgusunu taşıyor.

“Flora” modeli, fermantasyona uğramaması için güneş ışınlarından koruyacak, rutubetten uzak tutulması gereken besin ve malzemelerin depolayabilecek ve evin diğer gereçlerinin de saklanabileceği kiler odasını kullanıcılara sunuyor. Ürün; salça, turşu, reçel, çorba kuruları, baharatlar, kuru sebzeler, bakliyat ve yağları oda sıcaklığında uzun süre muhafaza etmeyi vadediyor.

Tasarım anlayışını işlevsellikle geliştiren Bodrum Mutfak Mobilya, kullanım alanı genişliği sunuyor. Akıllı adası ile “Flora”, oyun masasından, ofise, yemek yaparken kullanılan bir tezgahtan, bistro görevi gören bir masaya dönüşerek mutfaklardaki vakti konforlu kılıyor. Ürün, geniş çekmeceleri ile her boyuttaki mutfak malzemelerinin düzenlenmesini kolaylaştırarak, işlevsel biçimde organize edilmesini sağlıyor.

Ayrıntılı bilgi için: bodrummutfak.com.tr