(LG Electronics)’ten Daha Fazla Serinlik İçin Klima ve “CeilingFan” Birlikteliği!

Sirius CeilingFan

Güçlü motoru ve dikkat çekici tasarıma sahip kanatlarıyla yüksek hava akışı sağlayan LG “CeilingFan”, LG Klimalarla birlikte kullanıldığında klimaların etkisini artırarak, yüzde 29 daha hızlı soğutma sağlıyor. 

LG “CeilingFan” tavan vantilatörünün çift kanadı rahatsızlık hissi yaratmadan hava akışı sağlıyor. Ürünün balina yüzgecinden ilhan alınarak tasarlanan eşsiz kanatları, oda içerisindeki kör noktaları da ortadan kaldırarak, tüm alana eşit bir hava iletiyor. Şık ve yekpare tasarımı ile ilgi odağı olan LG “CeilingFan”, bükülmeye ve paslanmaya karşı dayanıklılığı ile kullanıcılara uzun yıllar kullanım imkânı da sunuyor. LG Premium LED ekran ise, kullanıcıların ortamı kontrol etmesini kolaylaştırıyor.

LG “CeilingFan”, hiçbir vantilatörde bulunmayan “uyku modu”, ThinQ uygulaması ile uzaktan kontrol edilebilmesi ve son derece sessiz çalışması ile de öne çıkıyor.

LG Electronics hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sayfası ziyaret edilebilir.


LG Electronics 
LG Electronics, Inc. dünya genelinde neredeyse her ülkedeki varlığı ve 75.000’den fazla çalışanıyla teknoloji ve üretim alanında küresel olarak faaliyet gösteren yenilikçi bir şirkettir. 2020 yılında dünya çapındaki satış rakamı 56 milyar dolar olan LG, Beyaz Eşya & İklimlendirme Çözümleri, Ev Eğlence Sistemleri, Otomotiv Malzemeleri ve Profesyonel Ürünler iş birimlerinden oluşmaktadır. Ayrıca üst sınıf LG SIGNATURE ürünleri ve yapay zekaya sahip ThinQ’in yanı sıra televizyon, beyaz eşya, iklimlendirme çözümleri, monitörler, servis robotları ve otomotiv bileşenleri alanında da dünyada lider üreticilerden biridir.