(VitrA) Amerika’da Ödüllü Karolarını Sergiledi

Las Vegas’ta düzenlenen Coverings Fuarı’na katılan VitrA, ödüllü karolarını sergilediği standında, Amerika pazarının en çok tercih edilen ürünlerinden mozaiklere de özel bir bölüm ayırdı.

Kaplama ve doğal taş endüstrileri özelinde dünyanın en önemli ihtisas fuarları arasında yer alan Coverings, 5-8 Nisan tarihlerinde ABD’nin Las Vegas kentinde gerçekleşti. 30 yılı aşkın süredir düzenlenen fuara bu yıl da VitrA katıldı. VitrA standında, ödüllü karolarının yanı sıra, Amerika pazarında kullanıcıların sıkça tercih ettiği mozaik ürünlerini sergiledi.

30’dan fazla ülkeden 750 şirketin katıldığı Coverings 2022’de VitrA, İngiliz tasarım ikonu Tom Dixon’la birlikte geliştirilen “Liquid” koleksiyonunun iF ödülü alan duvar karolarını Amerika’da ilk kez sundu. Stantta ayrıca Red Dot ve Good Design ödüllerini alan “Atelier 01” ve Alman Tasarım Konseyi tarafından verilen Iconic Awards’a layık görülen “marmomix” karo koleksiyonları da bulundu.

VitrA, doğal taş görünümlü dokusuyla güncel dekorasyon trendlerine cevap veren “Urban Travertino” ile “SET6.0” serisini de Coverings’de beğeniye sundu. Amerika pazarının en çok tercih edilen ürünlerinden mozaiklere standında özel bir bölüm ayıran VitrA, “miniworx” koleksiyonuna da standında yer verdi.