(LG Electronics) Red Dot’tan 25 Ödülle Döndü!

LG Çamaşır Makinesi, LG Kurutma Makinesi

LG Electronics (LG), prestijli yıllık tasarım ödülleri programında Red Dot’tan 25 ödülle döndü. Üç Best of the Best ödülüne layık görülen ürünler arasında, yükseltilebilirlik seçeneğine sahip LG çamaşır makinesi ve kurutma makinesi, yeni LG OLED TV ve LG DualUp Monitor Ergo bulunuyor.

LG çamaşır ve kurutma makinesi çiftleri yüksek performans, minimalist bir “düz” tasarım sunuyor ve her müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için versiyonu da yükseltilebiliyor. Best of the Best Ödülü alan ürünlerden bir diğeri, bu yıl piyasaya sürülmesi planlanan yeni LG lifestyle OLED TV modeli. LG‘nin Lifestyle OLED TV serisinin bir parçası olan bu yenilik, maksimum çok yönlülük, estetik mekânsal entegrasyon ve işleri halletmek için uygun yollar sunuyor.

LG‘nin bu yıl üçüncü Best of the Best Red Dot ödülüne layık görülen LG DualUp Monitör Ergo, daha fazla ergonomik konforla bir ekran deneyimi sunmak için tasarlandı. 16:18 en boy oranı, 2.560 x 2.880 çözünürlüklü ekran, estetik, pratik tasarım ve gelişmiş bağlantı özelliklerine sahip DualUp Monitor Ergo, çoğu masaya güvenli bir şekilde kenetlenen ultra ayarlanabilir ve yerden tasarruf sağlayan LG Ergo standı ile kullanıcılara sunuluyor.

Ayrıca LG PuriCare AeroTower hava temizleyici ve LG tiiun, Yenilikçi Ürün kategorisinde ödüllendirildi. Bu yılki ödüllerde onurlandırılan diğer LG ürünleri arasında, estetik açıdan ve kullanıcı odaklı olmaları nedeniyle LG One:Quick Flex hepsi bir arada ekran çözümü, LG UltraGearTM oyun dizüstü bilgisayarı, LG OLED evo Gallery Edition ve diğer OLED evo TV modelleri yer alıyor.


LG Electronics 
LG Electronics, Inc. 75.000’den fazla çalışanıyla teknoloji ve üretim alanında küresel olarak faaliyet göstermektedir. 2020 yılında dünya çapındaki satış rakamı 56 milyar dolar olan LG, Beyaz Eşya & İklimlendirme Çözümleri, Ev Eğlence Sistemleri, Otomotiv Malzemeleri ve Profesyonel Ürünler iş birimlerinden oluşmaktadır. Ayrıca üst sınıf LG SIGNATURE ürünleri ve yapay zekaya sahip ThinQ’in yanı sıra televizyon, beyaz eşya, iklimlendirme çözümleri, monitörler, servis robotları ve otomotiv bileşenleri alanında da dünyanın lider üreticisidir. | www.lgnewsroom.com