(E.C.A.) Kış Soğuğunu Dizayn Panel Radyatörler ile Durduruyor!

E.C.A., Desenli Radyatör

İklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren E.C.A., bulunduğu ortamı hızla ısıtan dizayn panel radyatörlerle soğuk havalara çözüm oluyor. Dizayn panel radyatörler, dekoratif kompakt görünümü ve farklı ebat seçenekleriyle fonksiyonellik sağlıyor.

Çizgili ya da düz seçenekleri ile iki çeşit düzlem yüzey uygulaması sunan Düzlem Yüzeyli Panel Radyatörler, minimal tasarımıyla ön plana çıkıyor. Farklı tasarım ve renk seçeneğiyle banyo ve mutfaklarda şıklığı tamamlayan Icon Panel Radyatörler, estetik krom askısı ile bütünleşik ve kullanışlı bir tasarım vadediyor. Dört tarafının da düzlem yüzey olması ve farklı üst ızgara tasarımı ile 4D Panel Radyatör, özellikle ofislerde tercih ediliyor. Dikey su kanalları sayesinde yüksek verim değerleri sunan ve homojen ısı dağılımı imkânı veren Dikey Panel Radyatör, aynalı yüzeyiyle mekânlara estetik bir görünüm katıyor.

Bütünleşik tek parça tasarımıyla Cover Radyatör, yuvarlak hatlara sahip yapısıyla mekânlarda tercih ediliyor. Klasik görünümüyle Krokodil Panel Radyatör, yüzey görünüm farklılığı yaratarak özel formülü sayesinde dayanım üstünlüğü sağlıyor. Standart radyatör görünümüne meydan okuyan Desenli Panel Radyatör ise özel kaplama teknolojisi ile öne çıkıyor.

Canlı renk tonu ve Design Turkey İyi Tasarım Ödülü sahibi Smooth Panel Radyatör, üç adet krom askı barındırıyor ve yüzeyindeki yumuşaklığı hissettiren bir görünüm sunuyor. Mermer yüzeyi ile mekânlara doğal taşın görünümünü yansıtan Helios Radyatör, yuvarlak hatlara sahip yapısına eşlik eden ince tasarımıyla öne çıkıyor. Elektrikli ve geleneksel olarak (kombi veya merkezi sistem ile) çalışabilme özelliğine sahip Hybrid Radyatör ise nano seramik yüzey kaplaması ve daldırma yaş boya ile korozyona karşı dayanıklılık sağlıyor.

E.C.A. ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için web sayfası ziyaret edilebilir.