(VitrA)’dan Yeni Banyo Mobilya Koleksiyonu: “Root”

VitrA’nın yeni “Root” koleksiyonu, modern banyoların akıllıca planlanabilmesi için özel olarak tasarlanan mobilyalarıyla dikkat çekiyor. Ölçü ve model çeşitliliğiyle dar banyolara kolayca uygulanabilen koleksiyon, geniş banyoları da düzenli ve verimli bir yapıya kavuşturuyor.

VitrA Tasarım Ekibi’nin imzasını taşıyan “Root” koleksiyonundaki mobilyalar; farklı doku, renk, modül ve kulp seçenekleri barındırıyor. Koleksiyondaki mobilyalar, kişiselleştirilmiş banyo deneyimi için üç farklı tasarım alternatifi sunuyor. Mat, parlak ve ahşap olmak üzere üç renk paleti bulunan “Root Flat”, yalın ve sade hatlarıyla minimal tasarım severlere hitap ederken, “Root Classic” ise geleneksel ve klasik tarzda tasarım çizgisi arayanları bir araya getiriyor. Beyaz, açık gri, gri, grafit, lacivert, retro yeşil ve fiyord yeşili olmak üzere yedi farklı mat renk alternatifi sunan “Root Groove” ise kapaklardaki fuga detayı ile dikkat çekiyor.

“Root” koleksiyonundaki dolaplar ve çekmece üniteleri, tüm eşyaların düzenli saklanmasına yardımcı oluyor. Çekmece içlerinde yer alan bölmeler fön makinası, fırça, maşa gibi eşyaların kolayca düzenlenmesini sağlıyor. Daha büyük banyolar için tasarlanan dört çekmeceli, çift hazneli lavabo dolabı geniş aileler için ideal bir çözüm sunarken, dar banyolara özel tasarlanan kapaklı ve çekmeceli lavabo ve boy dolapları ise en küçük mekânlara bile fonksiyonel çözümler getiriyor.

Koleksiyon hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için VitrA web sayfası ziyaret edilebilir.