(Workindo)’nun Düzenlediği “İnşaat Sektörü Buluşmaları”nda Müşteri Yönetimi Konuşulacak!

Workindo’nun düzenlediği “İnşaat Sektörü Buluşmaları” adlı etkinlik dizisinin ikinci buluşması 3 Mart Perşembe günü gerçekleşecek. Etkinlikte Medcem Global Genel Müdürü Abut Özsezikli ve Limak Çimento CEO’su Erkam Kocakerim, sektörde müşteri ilişkileri yönetimine dair soruları yanıtlayacak.


“İnşaat Sektörü Buluşmaları: İnşaat Sektöründe Müşteri Yönetimi”

Konuşmacılar: Abut Özsezikli, Erkam Kocakerim
Moderatör: Murat Erdör
Katılım: Ücretsiz Kayıt
Tarih: 3 Mart 2022 Perşembe
Saat: 14:00- 15:00
Yer: Çevrim içi, Youtube


İnşaat sektörünün herhangi bir alanında aktif olan şirketlere ve bireylere ihtiyaç duydukları tüm süreçlerde hizmet sunan iş ve kariyer platformu Workindo’nun düzenlediği “İnşaat Sektörü Buluşmaları” adlı etkinlik dizisi devam ediyor. “İnşaat Sektöründe Müşteri Yönetimi” başlıklı ikinci buluşmada, dijitalleşme ve pandemi sonrasında yaşanan dönüşümle tüm dünyada olduğu kadar Türkiye’de de önemli gündem maddelerinden biri haline gelen müşteri yönetimi hakkında sektörün merak ettiği sorulara yanıt sunulacak.

İnşaat sektörü problemlerine ve ihtiyaç alanlarına teknolojiyi kullanarak çözümler sunan Workindo‘nun düzenlediği ikinci buluşmanın moderatörlüğünü Dijital Dönüşüm Danışmanı Murat Erdör yapacak. Medcem Global Genel Müdürü Abut Özsezikli ve Limak Çimento CEO’su Erkam Kocakerim, potansiyel iş fırsatlarını geliştirmek ve başarı sağlamak için önemli dinamikler arasında yer alan müşteri ilişkileri yönetimiyle ilgili sektörü bilgilendirecek ve izleyicilerden gelecek soruları yanıtlayacak.

3 Mart 2022 Perşembe günü çevrim içi düzenlenecek “İnşaat Sektöründe Müşteri Yönetimi” adlı buluşmayı ücretsiz izlemek için buradan kayıt yaptırılabilir.

Workindo “İnşaat Sektörü Buluşmaları” hakkında ayrıntılı bilgiye https://workindo.com/tr adresinden ulaşılabilir.